Leros Dětský bylinný čaj s heřmánkem porcovaný čaj 20x1,5 g

Doplněk stravy

NAVÍC Leros Baby Ovocná šťáva jablko + aronie 250 ml Při nákupu 2 ks označených produktů značky Leros Baby získáte NAVÍC Leros Baby Ovocnou šťávu jablko + aronie 250 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 8. 2021 nebo do vyprodání zásob. Akce se nevztahuje na produkty Leros Cold Brew. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

39 ušetříte 10 Kč

Původní cena 49 Kč, sleva 20%

Cena za 100 g: 130 Kč

O produktu

Vyvážená čajová směs, připravená podle tradiční receptury. Přípravek mohou užívat děti od 9 měsíců, mladiství a dospělí.

Doplněk stravy.
 

Složení
Heřmánkový květ (26 %), fenyklový plod (22 %), nať máty peprné (12 %), proskurníkový kořen (10 %), ostružiníkový list (10 %), list jitrocele kopinatého (5 %), chmelová šištice (6 %), mateřídoušková nať (5 %), květ černého bezu (2 %), kořen lékořice (2 %).

Příprava a dávkování
1 nálevový sáček se přelije 200 ml (0,2 l) vařící vody a po 10 minutách vyluhování v přikryté nádobě se vyjme, čaj se nesmí vařit. Nálev se připravuje vždy čerstvý, bezprostředně před použitím. K přípravě čaje pro kojence použijte převařenou vodu vhodnou pro kojeneckou výživu. Doporučené maximální množství cukru na 100 ml nápoje je 5 g.
Děti od 9 měsíců do 3 let: 1/2 - 1 šálek denně.
Děti od 3 do 12 let: 1-2 šálky denně.
Mladiství od 12 let a dospělí: 3 šálky denně.
Nepřekračujte uvedené dávkování.

Upozornění
Neužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi.
Neužívejte při přecitlivělosti na menthol, anethol nebo na rostliny čeledi miříkovitých (okoličnatých) (např. anýz, kmín, celer, koriandr, kopr), dále z čeledi hvězdnicovitých (heřmánek).
V případě, že čaj přislazujete cukrem, nepodávejte jej kojencům pokud možno z kojenecké láhve a používejte co nejdříve hrneček. Nadměrné podávání čaje s cukrem může vést ke zvýšené kazivosti zubů.
Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Schváleno Českou pediatrickou společností.


Balení
20 nálevových sáčků po 1,5 g

Zdroj: www.leros.cz

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.