Leros Meduplné spojení bylinný čaj 2x20ks + med 200 g

Čaje a čajové směsi

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Dárková kazeta bylinných porcovaných čajů a květového medu. Balíček obsahuje čaje LEROS Imunita Prohřátí Zázvor&Lípa, Vitamin C Šípek&Rakytník a květový med 200 g, který dodá čajům tu správnou chuť.

LEROS Imunita Prohřátí Zázvor&Lípa

Porcovaný bylinný čaj pro přirozenou obranyschopnost. Čaj se zázvorem a lípou pomůže nastartovat Váš imunitní systém zejména v období zvýšeného výskytu nachlazení. Zázvor podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, pomáhá v boji s únavou a přináší úlevu při žaludečních potížích. Lípa příznivě působí na dýchací systém a přirozenou obranyschopnost. Vhodný pro děti od 4 let.

LEROS Imunita Vitamin C Šípek&Rakytník

Porcovaný bylinný čaj pro přirozenou obranyschopnost. Dopřejte svému tělu přírodní vitaminovou nálož a podpořte své zdraví. Šípek a rakytník jsou bohatým zdrojem nejen vitaminu C, ale i dalších vitaminů a antioxidantů. Rakytník a šípek přispívají k přirozené obranyschopnosti organismu. Lípa příznivě působí na dýchací systém a přirozenou obranyschopnost. Vhodný pro děti od 3 let.

Složení

LEROS Imunita Prohřátí Zázvor&Lípa: Oddenek zázvoru (30 %), nať máty peprné (24 %), květ lípy (22 %), rooibos (10 %).

LEROS Imunita Vitamin C Šípek&Rakytník: Plod šípku (45 %), květ lípy (16 %), plod rakytníku (10 %), plod černého rybízu (9 %), rooibos (5 %), květ divizny (4 %), šípkový výtažek s vitamínem C (2 %) (1000 mg vit. C ve 100 g přípravku), pomerančová kůra (1 %).

Použití

LEROS Imunita Prohřátí Zázvor&Lípa: 1 nálevový sáček přelijte 1/4 l vařící vody a nechte 5-10 minut vyluhovat. Dospělí pijí 1-3 šálky denně, děti od 4 let 1/2 až 1 šálek čaje denně.

LEROS Imunita Vitamin C Šípek&Rakytník: 1 nálevový sáček přelijte 1/4 l vařící vody a nechte 5-10 minut vyluhovat. Čaj se pije teplý nebo vlažný. Připravuje se vždy čerstvý. Dospělí pijí maximálně 4 šálky denně, děti od 3 let maximálně 2 šálky čaje denně.

Upozornění

LEROS Imunita Prohřátí Zázvor&Lípa: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi.  Není určeno pro děti do 4 let. Těhotné a kojící ženy by měli pití čaje konzultovat s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neobsahuje konzervanty, lepek, umělá sladidla. Vhodné pro vegany.

LEROS Imunita Vitamin C Šípek&Rakytník: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi.  Není určeno pro děti do 3 let. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neobsahuje konzervanty, lepek, umělá sladidla. Vhodné pro vegany.