Čaje a čajové směsi

Leros Meduplné spojení dětský čaj 2x20ks + med 200 g

Značka: LEROS
  • Dárková kazeta dětských čajů a skleničky květového medu k doslazení. Balení obsahuje Dětský čaj Rakytníkový a Dětský čaj Citrónek pro děti od ukončeného 9. měsíce.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Leros Meduplné spojení dětský čaj 2x20ks + med 200 g

50123140

Úvod

Dárková kazeta dětských porcovaných čajů a květového medu. Balíček obsahuje ovocný čaj s příchutí citrusových plodů Citrónek, bylinný čaj Rakytník a květový med 200 g. Pro děti od ukončeného 9. měsíce.

  • Leros Baby Dětský čaj Citronek obsahuje vyváženou směs vysoce kvalitních bylin a plodů, šetrných k dětskému zažívání. Jednotlivé složky jsou zdrojem pro organismus důležitých přírodních barviv s antioxidačními účinky a vitamínů. Příjemnou citrusovou chuť dotváří citronová tráva v kombinaci s přírodním citronovým aroma.
  • Leros Baby Dětský čaj Rakytníkový je bylinná čajová směs vhodná pro doplnění pitného režimu dětí i dospělých. Rakytník přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu a pozitivně ovlivňuje trávení.

Složení

Leros Baby Dětský čaj Citronek: Plod šípku, jablka, květ ibišku, citronová tráva, přírodní aroma.

Leros Baby Dětský čaj Rakytníkový: Šípky 52 %, lipový květ 18 %, rakytníkový plod 10 %, plod černého rybízu 10 %, rooibos 6 %, diviznový květ 4 %.


Použití

Leros Baby Dětský čaj Citronek: Nálevový sáček přelijte 1/4 l vařící vody a nechte 5-10 minut vyluhovat. Připravuje se vždy čerstvý. K přípravě čaje pro kojence použijte převařenou vodu vhodnou pro kojeneckou výživu. Doporučené maximální množství cukru na 100 ml nápoje je 5 g. 

Děti od ukončeného 9. měsíce do 1 roku: 1 šálek denně po lžičkách nebo z dětské láhve. Děti od 1 do 3 let: 2 šálky denně. Děti od 3 let: 2-3 šálky denně. Dospělí k běžné spotřebě jako nápoj.

Leros Baby Dětský čaj Rakytníkový: Nálevový sáček přelijte 1/4 l vařící vody a nechte 5-10 minut vyluhovat.  Čaj se nesmí vařit. Připravuje se vždy čerstvý. K přípravě čaje pro kojence použijte převařenou vodu vhodnou pro kojeneckou výživu. Jestliže doslazujete cukrem, doporučené maximální množství cukru na 100 ml nápoje je 5 g.

Děti od ukončeného 9. měsíce do 1 roku: ½-1 šálek denně. Děti od 1 roku do 3 let: 1-2 šálky denně. Děti od 3 let a dospělí: 2-3 šálky denně.


Upozornění

V případě, že čaj přislazujete cukrem, nepodávejte jej kojencům, pokud možno z láhve savičkou, ale používejte co nejdříve hrneček. Nadměrné užívání čaje s cukrem může vést ke zvýšené kazivosti zubů. Nepodávejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Bez chemických přísad a přidaného cukru. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.