Leros Natur Čaj pro ženy porcovaný čaj 20x1,5 g

Doplněk stravy

Značka: LEROS
Bylinný čaj v nálevových sáčcích Leros Natur Čaj pro ženy obsahuje kontryhel, který pozitivně ovlivňuje (před) menstruační komfort. Dobromysl podporuje duševní výkon a přispívá k normálnímu trávení.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50010332

Leros Natur Čaj pro ženy je bylinná směs v nálevových sáčcích určená pro ženy všech věkových kategorií. Obsahuje složky vhodné zvláště pro ženský organizmus: kontryhel, hluchavka a řebříček přispívají ke komfortu před a během menstruace, máta přispívá ke správné činnosti trávicího a močového systému, působí proti nadýmání. Dobromysl obecná podporuje správné trávení a činnost jater. Kontryhel také příznivě působí na menopauzální komfort.

Hlavní vlastnosti:

  • bylinná směs v nálevových sáčcích pro ženy
  • kontryhel přispívá je zvýšení komfortu před a během menstruace a v období menopauzy
  • máta a dobromysl podporují trávení a činnost jater

Dávkování

1 nálevový sáček přelijeme šálkem 200 ml (0,2 l) vařící vody, po 10 minutách vyluhování v přikryté nádobě sáček vyjmeme. Připravuje se vždy čerstvý.
Pro dospělé 2-4 šálky za den. Nepřekračujte uvedené dávkování.

Složení

Nať kontryhele (30 %), dobromysl obecná (15 %), máta peprná (15 %), vřes (15 %), hluchavka bílá (10 %), meduňka (10 %) a řebříček (5 %).

Upozornění

Výrobek není určen pro děti do 3 let. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.