Liftea Liposomální vitamín C příchuť jahoda 250 ml

Doplněk stravy

Značka: LIFTEA
Liposomální vitamin C s jahodovou příchutí, který přispívá ke správné funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Pro dospělé a děti od 3 let.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50124014

Lipozomální vitamin C v tekuté formě s jahodovou příchutí. Liposomy jsou drobné kapénky, jejichž polopropustný obal zajišťuje optimální uvolnění a vstřebání účinné látky do krve. Vitamín C působí blahodárně na lidský organizmus. Přispívá k správné funkci imunitního systému a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Obsahuje také liposomální formu vitaminu E, který jako antioxidant přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Hlavní vlastnosti:

  • Vitamin C připívá ke správné funkci imunitního systému i nervové a psychické činnosti
  • Vitamin C přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání i k tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek či kůže
  • Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem

Dávkování

Dospělí: 5 ml (1 g vitamínu C) = 2 kávové lžičky denně rozmíchat s 2 dl vody. Děti od 3 let: 2,5 ml (0,5 g vitamínu C) = 1 kávovou lžičku denně rozmíchat s 2 dl vody.

Složení

Obsah v doporučené denní dávce: Aktivní složka dospělí (5 ml, 2 kávové lžičky)
Vitamín C 1 000 mg (1.250 % RHP), Slunečnicový lecitin 1 000 mg (RHP není stanoveno), Vitamín E 3 mg (25 % RHP)
RHP - referenční hodnota příjmu

Voda, vitamín C (kyselina askorbová), emulgátor: slunečnicový, lecitin, aroma jahoda, vitamín E (DL-a-tokoferyl), sladidlo: steviol glykosidy a sukralóza, konzervant: sorban draselný

Upozornění

Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí! Přípravek není určen pro děti do 3 let věku, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy se sladidly. Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na obalu a etiketě. Po otevření uchovávejte v chladničce při teplotě +4 °C až +8 °C a spotřebujte do 1 měsíce.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.