Now Foods Liquid Chlorophyll 473 ml

Doplněk stravy

Značka: NOW FOODS
Liquid Chlorophyll je doplněk stravy vhodný pro vegany i vegetariány a mohou ho užívat lidé v jakémkoliv věku, stejně jako těhotné a kojící ženy.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50101020

Chlorofyl je zelené rostlinné barvivo, které umožňuje fotosyntézu. Mnohem zajímavější ale je, že až na centrální atom je jeho struktura stejná jako u hemoglobinu, tedy látky, která na sebe v krvi váže kyslík.

Chlorofyl v rostlinách zajišťuje metabolické funkce, jako je například dýchání nebo růst. A díky výše zmíněné podobnosti je možné pozitivní účinky chlorofylu přenést i do lidského těla. Pokud budete chlorofyl užívat pravidelně, přispějete tím ke zvýšení kvality a množství tolik důležitých červených krvinek a zvýšíte účinnost přenosu kyslíku. Výsledkem je více energie a zlepšení vaší celkové kondice. Pokud byste se zaměřili na rostliny s největším obsahem chlorofylu, šlo by jednoznačně o vojtěšku nebo moruši, z nichž získává chlorofyl právě značka Nature´s Sunshine.

Složení:

Deionizovaná voda, rostlinný glycerín, chlorofylin, olej z máty peprné (Mentha spicata). Množství účinné látky chlorofylu (chlorofylinu) je 15 mg/5 ml.

Jak se Liquid Chlorophyll užívá:

5 ml (1 čajová lžička) rozpusťte ve velké sklenici vody. Užívejte 1-2 x denně.

Upozornění:

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.