Loulouka BIO kapsička Mandarin Magic banán, jablko, pomeranč a mandarinka 90 g

Ostatní příkrmy

Značka: LOULOUKA
Lahodná kapsička BIO Loulouka Mandarin Magic obsahuje pouze jemně namačkané ovoce a je tedy ideální svačinkou pro malé strávníky od ukončeného 6. měsíce.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50126895

Hledáte pro své děťátko zdravou svačinku? Vyzkoušejte lahodnou kapsičku BIO Loulouka Mandarin Magic, která obsahuje pouze jemně namačkané ovoce. Neobsahuje žádné přidané cukry ani palmový tuk a všechny suroviny pocházejí z BIO zemědělství, takže přesně víte, co svému malému strávníkovi servírujete. Je idální svačinkou pro děti již od ukončeného 6. měsíce věku. Praktické balení v kapsičce můžete mít po ruce kdekoli a kdykoli a pokud by se náhodou stalo, že ji Vaše miminko nespořádá celou, můžete ji také jednoduše znovu uzavřít a uchovat v lednici na později.

Hlavní vlastnosti:

  • ovocný příkrm v praktické kapsičce
  • pro děti od ukončeného 6. měsíce
  • bez přidaných cukrů
  • bez palmového tuku
  • vhodné pro vegany

Složení

72% jablečné pyré*, 18% banánové pyré*, 5% mandarinkový džus*, 4,7% pomerančový džus*, antioxidant: kyselina askorbová. *pochází z BIO zemědělství

Upozornění

Po otevření se může skladovat 1 den v lednici (7°C). Nenechávejte uzávěr v dosahu dětí do 3 let.

O značce

Loulouka je značka vytvořená rodiči pro rodiče. Stojí za ní tým lidí s více než desetiletou zkušeností z oboru dětského stravování, který dbá na to, aby veškeré produkty byly vyráběny z kvalitních lokálních surovin v BIO kvalitě. Vybrat si produkt Loulouka, znamená být šetrný k životnímu prostředí: výrobky neobsahují palmový olej, během výroby se využívá veškeré odpadní teplo. Loulouka investuje do předúpravny odpadních vod, tak aby snížila množství odpadní vody. Také využívá odpadní CO2 jeho zpětným zpracováním během balícího procesu. Loulouka výrobky jsou tak 100% udržitelné.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.