Loulouka BIO kapsička Mango Tango mango, banán, jogurt 90 g

Ostatní příkrmy

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

29 ušetříte 20 Kč

Původní cena 49 Kč, sleva 41%

Cena za 100 g: 32 Kč

O produktu

Hledáte pro své děťátko zdravou a udržitelnou svačinku či snídani? Vyzkoušejte lahodnou kapsičku BIO Loulouka Mango Tango, která obsahuje jemně namačkané ovoce s jogurtem. Neobsahuje žádné přidané cukry ani palmový tuk a všechny suroviny pocházejí z BIO zemědělství, takže přesně víte, co svému malému strávníkovi servírujete. Příkrm obsahuje dostatek kvalitních tuků a bílkovin, takže se hodí jako vydatná svačinka pro děti již od ukončeného 6. měsíce věku. Praktické balení v kapsičce můžete mít po ruce kdekoli a kdykoli a pokud by se náhodou stalo, že ji Vaše miminko nespořádá celou, můžete ji také jednoduše znovu uzavřít a uchovat v lednici na později.

Hlavní vlastnosti:

  • ovocno-jogurtový příkrm v praktické kapsičce
  • pro děti od ukončeného 6. měsíce
  • bez přidaných cukrů
  • bez palmového tuku
  • vhodné pro vegetariány

Složení

Jablečné pyré 35%, jogurt 33%*, banánové pyré 20%*, mangové pyré 10%*, citronový džus*, antioxidant: kyselina askorbová. * pochází z BIO zemědělství

Upozornění

Po otevření se může skladovat 1 den v lednici (7°C). Nenechávejte uzávěr v dosahu dětí do 3 let.

O značce

Loulouka je značka vytvořená rodiči pro rodiče. Stojí za ní tým lidí s více než desetiletou zkušeností z oboru dětského stravování, který dbá na to, aby veškeré produkty byly vyráběny z kvalitních lokálních surovin v BIO kvalitě. Vybrat si produkt Loulouka, znamená být šetrný k životnímu prostředí: výrobky neobsahují palmový olej, během výroby se využívá veškeré odpadní teplo. Loulouka investuje do předúpravny odpadních vod, tak aby snížila množství odpadní vody. Také využívá odpadní CO2 jeho zpětným zpracováním během balícího procesu. Loulouka výrobky jsou tak 100% udržitelné.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.