La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF50+ gelové mléko 250 ml

Kosmetika

La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+ poskytuje velmi vysokou ochranu pokožky před slunečním zářením. Lze aplikovat na mokrou i suchou pokožku dětí i dospělých.
Akce 3 za 2 Při nákupu 3 produktů značky La Roche-Posay v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
729

O produktu

50099358

La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+ poskytuje velmi vysokou ochranu pokožky před slunečním zářením. Lze aplikovat na mokrou i suchou pokožku dětí i dospělých. Svěží a lehký gel se velmi snadno nanáší na vlhkou i suchou pokožku. SPF ochrana zachována i při aplikaci na mokrou pokožku. Po aplikaci nezanechává stopy nebo mastný film. Testováno pod dermatologickou a pediatrickou kontrolou. Voděodolné. Bez parfému.

Hlavní vlastnosti:

  • velmi vysoká ochrana před UV zářením
  • lze aplikovat na suchou i mokrou pokožku
  • vhodné pro citlivou pokožku dětí i dospělých

 

 


Složení

  • SPF 50+ velmi vysoká ochrana
  • Technologie Wet Skin - rychle se vstřebávající neviditelný gel můžete použít i na mokrou pokožku. Vytváří hydrofobní film odpuzující vodu
  • termální voda z La Roche-Posay - osvěžuje pleť

Použití

Aplikujte ochranné mléko před expozicí na slunci. Pro zachování úrovně ochrany aplikujte opakovaně v dostatečném množství, zejména při koupání, pocení nebo osušení ručníkem.

Upozornění

Přehnaná expozice na slunci je nebezpečná. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Nezůstávejte dlouho na slunci, i když používáte ochranný přípravek. Tento produkt nepředstavuje 100% ochranu. Pro optimální ochranu dítěte používejte pokrývku hlavy, tričko a brýle. Neaplikujte na oční okolí. V případě vniknutí přípravku do očí ihned důkladně vypláchněte vodou. Zamezte kontaktu s textiliemi. Varování: Snížení tohoto množství přípravku podstatně snižuje stupeň ochrany.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.