La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF50+ gelové mléko 250 ml

50099358

Kosmetika

Skladem na e-shopu

589

O produktu

LA ROCHE-POSAY Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+ gelové mléko bylo speciálně navrženo pro jemnou dětskou pokožku, kterou chrání i před vysokou intenzitou slunečního záření. Svěží a lehký gel se velmi snadno nanáší na vlhkou i suchou pokožku. SPF ochrana zachována i při aplikaci na mokrou pokožku. Nemastný. Při aplikaci na vlhkou pokožku nezanechává bílé stopy. Testováno pod dermatologickou a pediatrickou kontrolou.Voděodolné. Bez parfému.

Složení:

  • SPF 50+ velmi vysoká ochrana
  • Technologie Wet Skin - Inovace pro aplikaci na mokrou pokožku. Rychle se vstřebávající neviditelný gel, který na pokožce vytváří hydrofobní film odpuzující vodu.

 


Jak používat:

Aplikujte ochranné mléko před expozicí na slunci. Pro zachování úrovně ochrany aplikujte opakovaně v dostatečném množství, zejména při koupání, pocení nebo osušení ručníkem.

Upozornění:

Přehnaná expozice na slunci je nebezpečná. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Nezůstávejte dlouho na slunci, i když používáte ochranný přípravek. Tento produkt nepředstavuje 100% ochranu.  Pro optimální ochranu dítěte používejte pokrývku hlavy, tričko a brýle. Neaplikujte na oční okolí. V případě vniknutí přípravku do očí ihned důkladně vypláchněte vodou. Zamezte kontaktu s textiliemi. Varování: Snížení tohoto množství přípravku podstatně snižuje stupeň ochrany.

 

Parametry
Značka La Roche-Posay
Produktová řada Anthelios
Typ pleti Citlivá pleť
Pro koho Pro děti
Forma Mléko
Věk dítěte od ukončeného 6. měsíce
EAN 3337875546706