Maison Berger Paris Aroma Náplň do elektrického difuzéru D-Stress Sladké ovoce 475 ml

Drogerie

Příjemný uvolňující bytový parfém Sladké ovoce od značky Maison Berger Paris pomůže uvolnit od napětí. Citrusové tóny bergamotu, poměranče a mandarinky osvěžují vzduch a přispívají k dobré náladě.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

279
Dočasně nedostupné

O produktu

50133834

Lehká interiérová vůně Sladké ovoce povzbudí vaše smysly a pomůže uvolnit od napětí. Citrusové tóny bergamotu, poměranče a mandarinky osvěžují vzduch a přispívají k dobré náladě. Kořeněný zázvor se sladkou mimózou dodají parfému originalitu a pižmo už jen podtrhne jedinečné aroma. Dopřejte si prvotřídní kvalitu. Maison Berger Paris ve spolupráci s francouzskými mistry parfuméry z Grasse namíchali tuto skvostnou vůni, se kterou stylově provoníte váš domov. 

Hlavní vlastnosti:

  • antistresový parfém povzbudí vaše smysly
  • náplň vhodná do elektrického difuzéru Aroma
  • balení o 475 ml provoní 40 hodin

Složení

Tóny vůně Sladké ovoce:

  • Hlava: pomeranč, mandarinka, bergamot
  • Srdce: meloun, mimóza, zázvor
  • Základ: pižmo
  • Parfém obsahuje vodu, 1,2-benzisothiazol-3(2H)-one, vonné složky a esenciální olej z mandarinky

Použití

Odstraňte kryt a nalijte vůni do difuzéru. Parfém je již namíchaný, nepřidávejte nic jiného ani vodu nebo jiné esenciální oleje. Nepřekračujte rysku pro maximální hladinu naplnění. Uzavřete difuzér a umístěte jej na rovný povrch. Pomocí USB přípojky ho zapojte do zásuvky. Zapnutí a vypnutí, intenzitu vůně, osvětlení volíte na dálkovém ovládání nebo pomocí tlačítka na spodní straně přístroje. Náplně jsou měnitelné. Do difuzéru Aroma dávejte vždy jen náplně jemu určené.

O značce

Maison Berger Paris je francouzská luxusní značka elektrických difuzérů a bytových parfémů. Je vyhlášená pro své aroma difuzéry a designové katalytické lampy. V sortimentu najdete také vonné svíčky a vůně do auta. Díky francouzské parfumérské tradici a historii firmy, která sahá do 19. století, se společnost řadí k nejlepším výrobcům interiérových vůní na trhu. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.