Maison Berger Paris Aroma Náplň do elektrického difuzéru Respire Ledová procházka 475 ml

Drogerie

Pozvěte do vašeho domova vánek svěžesti s vůní Ledová procházka od Maison Berger Paris. Máta a eukalyptus osvěžují vzduch a jsou vhodné pro domácí aromaterapii.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
279

O produktu

50133832

Osvěžující jako zimní vánek, to je Ledová procházka od francouzské značky Maison Berger Paris. Působivá bytová vůně, rozmazlí vaše čichové buňky mátou peprnou, tymiánem a eukalyptem. Díky borovicovému jehličí vás zavede do zasněženého lesa. V kombinaci s uvolňujícím mentolem příjemně protáhne váš nos. Poddejte se pikantně hřejivému aroma, které k vám domů pustí závan svěžesti. Parfém vznikl na základě spolupráce s mistry parfuméry z Grasse, což mu zajišťuje prvotřídní kvalitu.

Hlavní vlastnosti:

  • ledově svěží vůně
  • náplň vhodná do elektrického difuzéru Aroma
  • balení o 475 ml provoní 40 hodin

Složení

Tóny parfému Ledová procházka:

  • Hlava: eukalyptus, mentol
  • Srdce: jehličí borovice, máta
  • Základ: tymián
  • Skládá se z vody, 1,2-benzisothiazol-3(2H)-one a vonných složek

Použití

Odstraňte kryt a nalijte vůni do difuzéru. Parfém je již namíchaný, nepřidávejte nic jiného ani vodu nebo jiné esenciální oleje. Nepřekračujte rysku pro maximální hladinu naplnění. Uzavřete difuzér a umístěte jej na rovný povrch. Pomocí USB přípojky ho zapojte do zásuvky. Zapnutí a vypnutí, intenzitu vůně, osvětlení volíte na dálkovém ovládání nebo pomocí tlačítka na spodní straně přístroje. Náplně jsou měnitelné. Do difuzéru Aroma dávejte vždy jen náplně jemu určené.

O značce

Maison Berger Paris je francouzská luxusní značka elektrických difuzérů a bytových parfémů. Je vyhlášená pro své aroma difuzéry a designové katalytické lampy. V sortimentu najdete také vonné svíčky a vůně do auta. Díky francouzské parfumérské tradici a historii firmy, která sahá do 19. století, se společnost řadí k nejlepším výrobcům interiérových vůní na trhu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.