Maison Berger Paris Aroma Náplň do katalytické lampy Focus Aromatické listí 500 ml

Drogerie

Hřejivě bylinková vůně Aromatické listí od Maison Berger Paris pomáhá navodit příjemnou pracovní atmosféru. Směs máty, bazalky a rozmarýnu pozitivně naladí vaše vaše smysly.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
339

O produktu

50133838

Povzbuzující vůně do kanceláře nebo pracovny. Podpořte své smysly jedinečnou vůní Aromatické listí od Maison Berger Paris. Kombinace rozmarýnu, máty peprné, bazalky a badyánu vytváří příjemnou atmosféru k práci i tvůrčí činnosti. Esence hřebíčku zdůrazňuje všechny bylinky a dodává vůni styl. Obklopte se závojem sympatických hřejivých tónů, které vás budou inspirovat. Díky spolupráci s francouzskými mistry parfuméry se vůně může pyšnit jedinečnou skladbou tónů, která povzbudí vaše smysly. Dopřejte si originální interiérový parfém, který uspokojí i náročné čichové buňky.

Hlavní vlastnosti:

  • navozuje příjemnou atmosféru při práci
  • náplň do katalytické lampy
  • balení o 500 ml umožňuje 20 hodin difuze = 80 hodin provonění

Složení

Tóny parfému Aromatické listí:

  • Hlava: rozmarýn, zelené tóny
  • Srdce: badyán, máta peprná, bazalka
  • Základ: hřebíček, bazalka
  • Obsahuje vodu, isopropylalkohol a vonné složky

Použití

Pomocí trychtýře nalijte náplň do katalytické lampy. Při prvním použití ponořte knot do lampy a počkejte 20 minut, než nasaje tekutinu. Zapalte kahan a počkejte 2 minuty. Po dvou minutách sfoukněte plamen a kahan zakryjte víčkem pro difuzi. V dalších 30 minutách lampa kompletně osvěží a provoní místnost. Pokud budete chtít lampu vypnout, sundejte difúzní víčko a uzavřete kahan.

O značce

Maison Berger Paris je francouzská luxusní značka elektrických difuzérů a bytových parfémů. Je vyhlášená pro své aroma difuzéry a designové katalytické lampy. V sortimentu najdete také vonné svíčky a vůně do auta. Díky francouzské parfumérské tradici a historii firmy, která sahá do 19. století, se společnost řadí k nejlepším výrobcům interiérových vůní na trhu. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.