Maison Berger Paris Náplň do katalytické lampy Hedvábný dotyk 500 ml

Drogerie

Pudrově jemná vůně s květinovými tóny smyslně provoní váš domov. Hedvábný dotyk od Maison Berger Paris je stylový bytový parfém pro náročné zákazníky.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
415

O produktu

50133855

Oslnivá vůně Hedvábný dotyk od francouzské značky Maison Berger Paris, kombinuje květinové i svěží aroma, které jí dodává lehkost. Meloun se zelenými tóny v základu působí trochu překvapivě, avšak růžové okvětní lístky, fialka a brambořík jsou ztělesněním něžnosti. Aroma čokolády, pižma a tonkových bobů přinášejí důraz, ale přitom zachovávají ladnost. Díky spolupráci mistrů parfumérů z Grasse, kteří pomohli vytvořit tuto smyslnou esenci, si vkusně provoníte váš domov. 

Hlavní vlastnosti:

  • jemná interiérová vůně
  • náplň do katalytické lampy
  • balení o 500 ml umožňuje 20 hodin difuze = 80 hodin provonění

Složení

Tóny parfému Hedvábný dotyk:

  • Hlava: meloun, zelené noty, aldehydy
  • Srdce: růžové okvětní lístky, brambořík, fialka
  • Základ: čokoláda, pižmo, tonka boby
  • Obsahuje vodu, isopropylalkohol a vonné složky

Použití

Pomocí trychtýře nalijte náplň do katalytické lampy. Při prvním použití ponořte knot do lampy a počkejte 20 minut, než nasaje tekutinu. Zapalte kahan a počkejte 2 minuty. Po dvou minutách sfoukněte plamen a kahan zakryjte víčkem pro difuzi. V dalších 30 minutách lampa kompletně osvěží a provoní místnost. Pokud budete chtít lampu vypnout, sundejte difúzní víčko a uzavřete kahan.

O značce

Maison Berger Paris je francouzská luxusní značka elektrických difuzérů a bytových parfémů. Je vyhlášená pro své aroma difuzéry a designové katalytické lampy. V sortimentu najdete také vonné svíčky a vůně do auta. Díky francouzské parfumérské tradici a historii firmy, která sahá do 19. století, se společnost řadí k nejlepším výrobcům interiérových vůní na trhu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.