Maison Berger Paris Náplň do katalytické lampy Vůně oceánu 500 ml

Drogerie

Vůně oceánu od Maison Begrer Paris vás ve vzpomínkách zavede do míst, kde jste trávili letní dovolenou. Květinové exotické aroma v sobě mísí prvky radosti, svobody a tance.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
375

O produktu

50133846

Příjemná jako vzpomínka na vaši oblíbenou dovolenou, taková je Vůně oceánu od Maison Berger Paris. Zavřete oči a představte si, že jste na pláži a popíjíte vynikající koktejl. Omamné tóny černého rybízu a růže v kombinaci s mořskými prvky se perfektně doplňují s afrodiziakálním jasmínem a něžnou konvalinkou. Bílé pižmo, ambra a aroma exotického dřeva dodávají výraz jedinečné symfonii. Jednoduše radostná esence, která vám vykouzlí úsměv na rtech. Díky spolupráci s předními mistry parfuméry se vůně pyšní prvotřídní kvalitou.

Hlavní vlastnosti:

  • radostná vůně pro hezký den
  • náplň do katalytické lampy
  • balení o 500 ml umožňuje 20 hodin difuze = 80 hodin provonění

Složení

Tóny parfému Vůně oceánu:

  • Hlava: růže, černý rybíz, mořské tóny
  • Srdce: růže, jasmín, konvalinka
  • Základ: bílé pižmo, ambra, exotické dřevo
  • Obsahuje vodu, isopropylalkohol a vonné složky

Použití

Pomocí trychtýře nalijte náplň do katalytické lampy. Při prvním použití ponořte knot do lampy a počkejte 20 minut, než nasaje tekutinu. Zapalte kahan a počkejte 2 minuty. Po dvou minutách sfoukněte plamen a kahan zakryjte víčkem pro difuzi. V dalších 30 minutách lampa kompletně osvěží a provoní místnost. Pokud budete chtít lampu vypnout, sundejte difúzní víčko a uzavřete kahan.

O značce

Maison Berger Paris je francouzská luxusní značka elektrických difuzérů a bytových parfémů. Je vyhlášená pro své aroma difuzéry a designové katalytické lampy. V sortimentu najdete také vonné svíčky a vůně do auta. Díky francouzské parfumérské tradici a historii firmy, která sahá do 19. století, se společnost řadí k nejlepším výrobcům interiérových vůní na trhu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.