Péče o dítě

Mama Bamboo Newborn 2-4 kg bambusové pleny 35 ks

  • Ekologické a hypoalergenní pleny z jemného bambusového vlákna. Vysoká absorpční schopnost a excelentní ochrana proti protékání. Nejsou běleny chlorem.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Mama Bamboo Newborn 2-4 kg bambusové pleny 35 ks

50122716

Úvod

Ekologické a hypoalergenní pleny z jemného bambusového vlákna. Mama Bamboo bambusové pleny mají díky pětivrstvému složení vysokou absorpční schopnost a excelentní ochranu proti protékání. Jádro je vyrobeno z buničiny bez obsahu chloru s certifikátem FSC. Horní a spodní bambusová vrstva je neuvěřitelně jemná k pokožce kojenců. Pleny Mama Bamboo jsou navrženy odborníky na dětskou anatomii, a tak perfektně padnou. Součástí plenek jsou pružné zadní panely a nohavičky, které ulehčují práci s plenou, a přitom zabraňují únikům. Indikátor vlhkosti Vás upozorní, že je čas na výměnu. Velikost pro novorozence 2-4 kg.

Pro mimořádně citlivou dětskou pokožku

Hlavní surovinou je moso bambus, který je skvělý v odvádění tepla, je prodyšný a má výborné absorpční schopnosti. Všechny tyto vlastnosti pomáhají předcházet vyrážce a opruzeninám. Plenky Mama Bamboo jsou hypoalergenní, neobsahují žádné dráždivé látky, parfemace a nejsou běleny chlorem.

Šetrné k životnímu prostředí

Pleny se vyrábí v blízkosti pěstování samotných surovin a jsou přepravovány jako hotové výrobky do místa prodeje s maximálním ohledem na ekologii. 80 % plenek se na skládce rozloží nejpozději do 2 let, z toho 60 % během několika měsíců. Výrobky jsou při dodržení správných postupů i z velké části kompostovatelné.

Hlavní vlastnosti:

  • vysoká absorpční schopnost a ochrana proti protékání
  • pomáhají předcházet vyrážce a opruzeninám
  • vytvořené pro nejcitlivější dětskou pokožku
  • neobsahují dráždivé látky, parfemace
  • nejsou běleny chlorem
  • indikátor vlhkosti
  • šetrné k životnímu prostředí

O značce

Značka Mama Bamboo je nositelem ocenění Absolutely Mama 2019 v kategorii Everyday Essentials a jako jediné ekologické pleny jsou držiteli ceny za nejlepší funkčnost Mother & Baby Awards 2020. V loňském roce ohodnotil Lux Life Magazine pleny Mama Bamboo jako Nejlepší ekologický produkt a Nejlepší novou ekologickou značku.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.