MANA Mark 6 Drink Origin plnohodnotné jídlo 12x330 ml

Potraviny a nápoje

Skladem na e-shopu

785

Cena za 1 litr: 198 Kč

O produktu

Funkční jídlo, které šetří Váš čas. Vyzkoušejte rostlinou funkční stravu v prášku od českého výrobce Mana. Snídani, oběd nebo večeři lehce připravíte do minuty a během chvilky doplníte 330 kcal. To je přibližně 20 % Vaší denní potřeby. Kvalitní ingredience, komplexní sacharidy a hodnotné tuky rychle zasytí, nastartují organismus a dodají tělu vše, co potřebuje. Mana je vyvážený a nutričně kompletní pokrm s vitaminy, minerály a 21 g bílkovin v jedné porci. Můžete jím nahradit jedno nebo dvě jídla za den, ale i celodenní stravovací režim a mít tak kalorie dokonale pod kontrolou. Neutrální příchuť Origin má lahodnou, krémovou chuť s jemným ovesným nádechem a díky tomu se Vám nikdy neomrzí. Mana je praktické řešení Vašeho stravování, když není času nazbyt: na cestách, v kanceláři i při sportu. Nejnovější receptura pod označením Mark 6 je nutričně ještě pestřejší, s rozmanitějšími nutrienty než předchozí verze. Obsahuje 8 druhů rostlinných vláknin (ovesná vláknina, sojová vláknina, celulóza, inulin, mrkvová vláknina, konopná vláknina, hrachová vláknina a vláknina ze sladkovodní řasy)

Hlavní vlastnosti:

  • výživově kompletní pokrm
  • vysoký obsah bílkovin ze 6 různých zdrojů
  • komplexní sacharidy s nízkým glykemickým indexem GI 29
  • obsahuje bohatou směs nenasycených rostlinných tuků
  • obsahuje 38 vitamínů a minerálů
  • obsahuje 8 různých typů vlákniny
  • 100% rostlinný produkt

Složení

Proteiny (izolovaná sójová a hrachová bílkovina, ovesný, konopný, rýžový a řasový protein), maltodextrin, ovesná vláknina, isomaltulosa***, inulin, mrkvová vláknina, rostlinné oleje (řepkový olej, olej z mikrořas Schizochytrium sp., za studena lisovaný kokosový olej, slunečnicový olej, ovesný olej, za studena lisovaný lněný olej, vitamin E, vitamin K1, směs tokoferolů), emulgátor (sójový lecitin), stabilizátor (arabská guma, xanthan), vitaminy a minerální látky (chlorid sodný, citronan draselný, chlorid draselný, uhličitan vápenatý, mléčnan hořečnatý, glukonan zinečnatý, jodičnan draselný, vitamin A, thiamin, riboflavin, niacin, kyselina pantothenová, vitamin B6, biotin, kyselina listová, vitamin B12, vitamin C, vitamin D2), sladidlo (sukralosa), aroma. 84 g prášku + 300 ml vody = kompletní jídlo 400 kcal.

Použití

Doporučené dávkování vychází z referenčních hodnot energetického příjmu pro dospělé osoby, konkrétní dávkování tedy doporučujeme nastavit z hlediska potřeb konkrétního zákazníka. Manou je možné nahradit jedno či dvě jídla denně, ale i celý stravovací režim.

Upozornění

Obsahuje sladidla.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.