MANA Mark 6 Powder Origin plnohodnotné jídlo 430 g

Potraviny a nápoje

Značka: MANA
Vyzkoušejte rostlinnou funkční stravu v prášku od českého výrobce Mana. Obsahuje 5 porcí pro přípravu nápoje na celý den. Snídani, oběd nebo večeři lehce připravíte do minuty.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50119354

Funkční jídlo, které šetří Váš čas. Vyzkoušejte rostlinnou funkční stravu v prášku od českého výrobce Mana. Z balení připravíte 5 porcí  nutričně vyváženého a kompletního nápoje. Snídani, oběd nebo večeři lehce připravíte do minuty a během chvilky doplníte 400 kcal. To je přibližně 20 % Vaší denní potřeby. Kvalitní ingredience, komplexní sacharidy a hodnotné tuky rychle zasytí, nastartují organismus a dodají tělu vše, co potřebuje. Mana je vyvážený a nutričně kompletní pokrm s vitaminy, minerály a 21 g bílkovin v jedné porci. Můžete jím nahradit jedno nebo dvě jídla za den, ale i celodenní stravovací režim a mít tak kalorie dokonale pod kontrolou. Neutrální příchuť Origin má lahodnou, krémovou chuť s jemným ovesným nádechem a díky tomu se Vám nikdy neomrzí. Mana je praktické řešení Vašeho stravování, když není času nazbyt: na cestách, v kanceláři i při sportu. Nejnovější receptura pod označením Mark 6 je nutričně ještě pestřejší, s rozmanitějšími nutrienty než předchozí verze. Obsahuje 8 druhů rostlinných vláknin (ovesná vláknina, sojová vláknina, celulóza, inulin, mrkvová vláknina, konopná vláknina, hrachová vláknina a vláknina ze sladkovodní řasy)

Hlavní vlastnosti:

  • výživově kompletní pokrm
  • vysoký obsah bílkovin ze 6 různých zdrojů
  • komplexní sacharidy s nízkým glykemickým indexem GI 29
  • obsahuje bohatou směs nenasycených rostlinných tuků
  • obsahuje 38 vitamínů a minerálů
  • obsahuje 8 různých typů vlákniny
  • 100% rostlinný produkt

Složení

Proteiny (izolovaná sójová a hrachová bílkovina, ovesný, konopný, rýžový a řasový protein), maltodextrin, ovesná vláknina, isomaltulosa***, inulin, mrkvová vláknina, rostlinné oleje (řepkový olej, olej z mikrořas Schizochytrium sp., za studena lisovaný kokosový olej, slunečnicový olej, ovesný olej, za studena lisovaný lněný olej, vitamin E, vitamin K1, směs tokoferolů), emulgátor (sójový lecitin), stabilizátor (arabská guma, xanthan), vitaminy a minerální látky (chlorid sodný, citronan draselný, chlorid draselný, uhličitan vápenatý, mléčnan hořečnatý, glukonan zinečnatý, jodičnan draselný, vitamin A, thiamin, riboflavin, niacin, kyselina pantothenová, vitamin B6, biotin, kyselina listová, vitamin B12, vitamin C, vitamin D2), sladidlo (sukralosa), aroma. 84 g prášku + 300 ml vody = kompletní jídlo 400 kcal.

Použití

1 porci o obsahu 400 kcal energie připravíte smícháním 86 g prášku a 300 ml vody. K dávkování prášku můžete použít 5 vrchovatých polévkových lžic, případně 2 originální odměrky od výrobce. Promíchejte 30 vteřin v uzavřené láhvi nebo v mixéru a je hotovo. Skvěle se také hodí na přípravu sladkých i slaných smoothies.

Upozornění

Obsahuje sladidla.

O značce

Česká výzkumná a výrobní společnost Mana se specializuje na výrobu alternativních, nutričně kompletních rostlinných potravin již od roku 2014. Firma při veškerém vývoji produktů klade od začátku velký ohled na udržitelnou produkci plodin a šetrnost k planetě. Firma začínala ve skromných podmínkách a s domácí výrobou, během několika let se ale rychle dokázala vypracovat v jednoho z evropských lídrů s alternativními potravinami z rostlin. Své výrobky nyní prodává do celého světa. V současnosti vyrábí tři alternativní potraviny: jídlo ve formě prášku k rozpuštění ve vodě, jídlo ve formě hotového nápoje-drinku a nejnověji také kompletně rostlinnou alternativu k hovězímu masu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.