MARBO Vlasový aktivátor 180ml

Kosmetika

Aktivátor "Marbo" je 100% přírodní bylinný přípravek pro růst nových vlasů.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50065403

Aktivátor je zcela nový druh lokálního stimulátoru pro růst vlasů, založený na přírodních extraktech a složkách vzácně se vyskytujících léčivých bylin, které se nacházejí jen v určitých geografických lokalitách a v určité nadmořské výšce. Je úplně odlišný od obvyklých stimulátorů, které se zakládají na chemických látkách.

Skládá se z přirozených složek bylinných extraktů z osobitě vybraných léčivých bylin, které povzbuzují růst vlasů.
Aktivuje růst vlasů na místech, kde jsou vlasy prořídlé, i na odhalených místech, na kterých vlasy zcela vypadaly.

Úspěšný je při každém typu nemoci ALOPECIA, obzvláště účinný při typech: ALOPECIA ANDROGENETICA – dědičná ztráta u mužů a žen a ALOPECIA AREATA (ložisková plešatost).

Je stejně úspěšný u dětí i u dospělých.

Jedinečná formule "MARBO AKTIVÁTORU" umožňuje mikrocirkulaci (na pokožce hlavy) a má fytogenní vliv na revitalizaci folikul na odhalených místech, což umožňuje, aby vlasy začaly růst co nejdříve.

Vyhovuje různým typům pokožky, i těm nejcitlivějším.
Nemá negativní účinek – kontraúčinek ani po užívání po dobu více měsíců.
Po nanesení na pokožku se rychle absorbuje a nezanechává mastnou stopu.
První výsledek viditelný už po 10 až 30 dnech.
Tenhle jedinečný přípravek už 20 let pomáhá všem, kteří ho užívají.

Kvalitu a účinek "MARBO AKTIVÁTORA" potvrzují dlouholeté klinické výzkumy v dermatologických laboratořích a také tisíce pacientů, kteří se díky tomuto přirozenému přípravku trvale vyléčili.
Je testován na pacientech s diagnózou: alopecia andro-genetica a alopecia areata, a to právě na pacientech, kteří měli potíže s rozličnými podobami této nemoci, jako je benigní forma, tak i u pacientů s nepříznivou prognózou vývoje nemoci (ophiasis) a rovněž na pacientech s úplnou (maligní) formou nemoci.

Dosažené výsledky: Úspěch od 71% při léčbě pacientů s diagnózou alopecia-andro genetica (dědičná ztráta vlasů u mužů a žen) a 83 % úspěch při léčbě pacientů s diagnózou alopecia areata.

Složení:
Extrakty rostlin: Rosmarinus officinalis, Urtica dioica, Hedera helix, Salvia officinalis, Juglans regia, Arctium lappa, Allium sativum, Betula alba, Matricaria chamomilla, Salix alba ve 30 % lihovém roztoku.

Balení: 180ml

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.