Dřevěné hračky

  (7)
Seřadit podle
 • Pomáhá rozvíjet jemnou motoriku rukou. Učí děti poznávat tvary a barvy.
 • Zabaví vaše dítě, rozvíjí jemnou motoriku rukou, trpělivost a logické myšlení.
 • Stavebnice rozvíjí jemnou motoriku, kreativitu, představivost a logické myšlení dětí.
 • Detoa Krtku, co k sobě patří?

  dřevěné pexeso 1 ks
  Ideální k procvičování logického myšlení a paměti. Od 3 let věku.
  Dřevěné hračky

  Dřevěné hračky

  Dřevěné hračky zaujmou menší i větší děti. Vyberte vašemu dítěti novou dřevěnou vkládačku nebo zatloukačku. Tento typ hraček rozvíjí jemnou i hrubou dětskou motoriku a podporuje kreativitu. Podívejte se na nabídku značky Detoa.

  Výběr dřevěné hračky

  Při výběru dřevěné hračky berte v úvahu věk a dovednosti dítěte. Většina dřevěných hraček pro batolata je od jednoho roku věku, se složitějšími stavebnicemi si vyhrají děti od 3 let. Taková dřevěná skládačka podporuje představivost i logické myšlení.

  Dřevěné hračky na doma

  Mezi nejznámější dřevěné hračky patří kostky nebo stavebnice. U těchto aktivit se zabaví malí i velcí. Dřevěné hračky jsou kvalitní a jen tak se neopotřebují, nemusíte mít strach, že je dítě rychle zničí. Pomozte svým dětem postavit dřevěné městečko nebo farmu, která se bude vyjímat v dětském pokojíku. Fantazii se meze nekladou.

  Venkovní dřevěné hračky

  Hrajte si v parku, na hřišti nebo doma na zahradě. Malé děti si vyhrají v dřevěném zahradním domečku. Vyberte si také nové dřevěné hračky na pískoviště. Větší děti potěší aktivity a sportovní hry ze dřeva jako jsou kuželky, kroket, házení kruhů, oblíbený Pétanque nebo švihadlo.