Dr.Max Hot&Cold Therapy termopolštářek 1 ks

Zdravotnické prostředky

NAVÍC IGRÁČEK Lékárnice Při nákupu označených produktů značky Dr.Max v minimální hodnotě 500 Kč získáte NAVÍC IGRÁČKA Lékárnici za 0,01 Kč. Akce se z důvodu legislativního omezení nevztahuje na léčivé přípravky Dr.Max. Akce platí do 31. 10. 2020 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

169

O produktu

Hřejivý a chladivý gelový polštářek pro opakované použití s praktickým látkovým obalem a elastickým páskem. Gel je bezpečný a netoxický. Polštářek můžete umýt ručně ve slabém čisticím prostředku. Nepoužívejte alkohol ani jiná rozpouštědla. Rozměr polštářku je 12 x 29 cm.

  • Hřejivý obklad pomáhá při bolestech svalů a zad, zmírňuje křeče, uvolňuje napětí a stimuluje krevní oběh.
  • Chladivý obklad pomáhá zmírnit otok, přináší úlevu při bolestech, při bodnutí hmyzem a lehkých popáleninách.

Použití

Hot Therapy:

  • Polštářek ponořte do nádoby s vodou, která je zahřátá na 80 °C na dobu max. 8 min. Nádoba s vodou musí být po celou dobu odstraněna ze zdroje tepla.
  • Polštářek vložte do nádoby s vodou a celé dejte do mikrovlnné trouby. Troubu nastavte na výkon max. 600 W a polštářek zahřívejte max. 3 minuty.

Po vyjmutí z vodní lázně vložte polštářek do látkového obalu a nechte ho přiložený na požadovaném místě tak dlouho, dokud vám to bude příjemné. Jakmile polštářek dosáhne pokojové teploty, postup opakujte. Nikdy neohřívejte obklad přímo v mikrovlnné troubě ani jinou metodou bez použití vodní lázně!

Cold Therapy:

  • Vložte polštářek do chladničky nebo mrazničky alespoň na dvě hodiny. Polštářek zůstává pružný i po zchlazení v mrazničce.

Polštářek vložte do látkového obalu a poté upevněte na těle. Nechte ho přiložený nejdéle 20 minut a poté počkejte 20 minut, než chladivý obklad znovu přiložíte.

Upozornění

Polštářek je určen pouze pro vnější použití. Nikdy ho nepoužívejte přímo na pokožku, ale vždy nejprve vložte do přiloženého látkového obalu. Na polštářek si nesedejte, ani se o něj neopírejte velkou silou, vyvarujete se tak možnému prasknutí. Polštářek nikdy nepoužívejte během spánku. Nepřikládejte polštářek na poškozenou nebo citlivou pokožku. Pokud vám není polštářek příjemný, okamžitě ho z těla odstraňte.

Polštářek nezahřívejte přehnutý. Buďte opatrní při vytahování horkého polštářku z vody. Je-li příliš horký, počkejte až zchladne a teprve poté si ho přiložte na tělo. Polštářek nezahřívejte v troubě nebo na přímém ohni. Je-li polštářek zahříván příliš dlouho nebo na příliš vysokou teplotu, může prasknout.