Dr. Max Magnesium B6 Premium 100 mg 50 tablet

Doplněk stravy

Značka: DR. MAX
Přípravek obsahuje hořčík v organické formě, který se v lidském těle výborně vstřebává.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Dr. Max Magnesium B6 Premium 100 mg 50 tablet

50088327

Charakteristika: Přípravek obsahuje hořčík v organické formě, který se v lidském těle výborně vstřebává. Magnesium (hořčík) a vitamin B6 přispívají k normální psychické činnosti, k normální činnosti nervové soustavy, k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Magnesium (hořčík) navíc přispívá k elektrolytické rovnováze a k normálnímu stavu kostí a zubů.

Každá tableta obsahuje

Hmotnost 1 tableta

% RHP*

Hořčík

100 mg

26,6

Vitamin B6 - pyridoxin

2 mg

100

* % referenční hodnota příjmu v 1 tabletě.

Složení: Citronan  hořečnatý bezvodý, plnidla (mikrokrystalická celulóza, hydrolyzovaný kolagen, xanthanová guma), potahové látky (hypromelóza, polydextróza, mastek, oxid titaničitý), protispékavá látka (stearan hořečnatý), pyridoxin hydrochlorid.

Upozornění: Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 6 let.

Doporučené dávkování: Dospělí 2 tablety denně. Děti do 15 let 1 tableta denně. Vhodné i pro těhotné a kojící ženy po konzultaci s lékařem nebo lékárníkem.

Balení: 50 tablet


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.