Dr.Max PRO32 Intensive zubní pasta 75 ml

Dentální hygiena

3 za cenu 2 Při nákupu libovolné kombinace 3 označených produktů značky Dr.Max obdržíte nejlevnější z nich za 0,01 Kč vč. DPH. Akce se z důvodu legislativního omezení nevztahuje na léčivé přípravky Dr.Max. Podmínky akce
NAVÍC IGRÁČEK Lékárnice Při nákupu označených produktů značky Dr.Max v minimální hodnotě 500 Kč získáte NAVÍC IGRÁČKA Lékárnici za 0,01 Kč. Akce se z důvodu legislativního omezení nevztahuje na léčivé přípravky Dr.Max. Akce platí do 31. 10. 2020 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

79

O produktu

Dr.Max PRO32 Toothpaste Intensive je zubní pasta s posilujícím, regeneračním a zklidňujícím účinkem na dásně. Pomáhá bránit podráždění dásní a snižuje riziko vzniku zubních kazů a parodontózy. Neobsahuje parabeny.

PRO32 Toothpaste Intensive obsahuje

  • Aluminium laktát, který stahuje dásně a pomáhá bránit tvorbě zubního kamene.
  • Chlorhexidin, který má antibakteriální účinky. Rozrušuje zubní plak a bojuje proti jeho opětovnému usazování na sklovině.
  • Alantoin a bisabolol mají zklidňující účinky na dásně.
  • Fluorid sodný chrání před vznikem zubního kazu.

Použití:

Zubní pastu používejte nejméně 2x denně ráno a večer nebo po každém jídle.

Složení:

Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Aluminum Lactate, Xanthan Gum, Sodium Fluoride, Tetrapotassium Pyrophosphate, Xylitol, Sodium Saccharin, Menthol, Titanium Dioxide, Chlorhexidine Digluconate, Chamomilla Recutita Flower Extract, Allantoin, Bisabolol, Alcohol Denat., Sodium Hydroxide.

Upozornění:

Děti do 12 let by měly tuto zubní pastu používat pouze po konzultaci se zubním lékařem. Děti do 6 let včetně by měly čištění zubů provádět pod dohledem dospělého, používat množství pasty o velikosti zrnka hrachu a omezit spolknutí pasty na minimum. Pokud je fluorid přijímán z jiných zdrojů, konzultujte to se svým zubním nebo praktickým lékařem. Obsahuje fluorid sodný (1 360 ppm F).