Dr.Max PRO32 Sensitive zubní pasta 75 ml

Dentální hygiena

O produktu

Dr.Max PRO32 Toothpaste Sensitive je zubní pasta navržená speciálně pro citlivé zuby. Ulevuje od podráždění dásní a pomáhá chránit citlivé zuby a obnažené krčky. Neobsahuje parabeny.

PRO32 Toothpaste Sensitive svým speciálním složením pomáhá vytvářet ochrannou vrstvu nad citlivými zuby. Je vhodná k ochraně zubů před extrémní přecitlivělostí na vnější stimuly jako je sladké či kyselé jídlo nebo teplo a chlad.

Aktivními složkami jsou

  • Fluorid, který přispívá k pevnosti zubů a zvyšuje odolnost zubů vůči kazům.
  • Vitamin E a slunečnicový olej posilují a regenerují dásně.

Použití:

Zubní pastu používejte nejméně 2x denně ráno a večer nebo po každém jídle.

Složení:

Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Potassium Citrate, Glycerin, PEG-8, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Monofl uorophosphate, Urea, Xanthan Gum, Aroma, Pentasodium Triphosphate, Tetrapotassium Pyrophosphate, Calcium Glycerophosphate, Sodium Saccharin, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Rosmarinus Offi cinalis Leaf Extract, Titanium Dioxide.

Upozornění:

Děti do 12 let by měly tuto zubní pastu používat pouze po konzultaci se zubním lékařem. Děti do 6 let včetně by měly čištění zubů provádět pod dohledem dospělého, používat množství pasty o velikosti zrnka hrachu a omezit spolknutí pasty na minimum. Pokud je fluorid přijímán z jiných zdrojů, konzultujte to se svým zubním nebo praktickým lékařem. Obsahuje monofluorofosforečnan sodný (1 450 ppm F).