Dr.Max RebioMax ATB 10 kapslí

Doplněk stravy

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je zatím nedostupný a čekáme na jeho dodání na sklad

99

Cena za 1 kus(tbl): 10 Kč

O produktu

Dr.Max RebioMax ATB je doplněk stravy, který obsahuje komplex probiotických bakterií kmene Lactobacillus rhamnosus GGkvasinek Saccharomyces cerevisiae subsp. boulardii CNCM I-1079 a prebiotické vlákniny inulinu ve formě kapslí. Přípravek mohou užívat dospělí a děti od 3 let. Je vhodný pro vegetariány, neobsahuje laktózu.

Laktobacily a bifidobakterie (probiotika) se vyskytují v zažívacím traktu a tvoří přirozenou střevní mikroflóru. Střevní mikroflóra ovlivňuje trávení i zdraví organismu. K narušení její rovnováhy může dojít např. užíváním antibiotik, změnou stravy nebo prostředí při cestování. Prebiotika slouží jako živiny pro probiotika.

Dávkování

Užívejte 1-2 kapsle denně během jídla nebo po jídle. Obsah kapsle můžete rozmíchat ve studeném jídle či nápoji.

Složení

Lactobacillus rhamnosus GG® 6 x 10 9 CFU, Saccharomyces cerevisiae var. boulardii 5 x 10 9 CFU, inulin 25 mg v 1 kapsli. CFU = Colony Forming Units – množství živých mikroorganismů schopných tvořit kolonie.

Saccharomyces cerevisiae var. boulardii CNCM I-1079, bramborový škrob, kapsle [zahušťovadlo (hydroxypropylmethylcelulóza)], Lactobacillus rhamnosus GG®, inulin, protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), antioxidant (kyselina askorbová).

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti do 3 let. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Pro optimální stabilitu produktu doporučujeme uchovávat v chladničce. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.