Dr.Max Vitamin C High Effect 90 žvýkacích tablet

Doplněk stravy

O produktu

Dr.Max Vitamin C High Effect je doplněk stravy se sladidlem ve formě žvýkacích tablet. Obsahuje unikátní kombinaci vysoké dávky vitaminu C s threonátem vápenatým pro lepší vstřebatelnost a přírodních extraktů z plodů Camu Camu, třešně Acerola, prášek ze šípků a citronové bioflavonoidy.

  • Vitamin C přispívá ke správné funkci nervového systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální tvorbě kolagenu pro správnou funkci kostí, chrupavek, pokožky, dásní a zubů. Spolu se šípky přispívají k podpoře přirozené obranyschopnosti a odolnosti organismu.
  • Citrusové bioflavonoidy posilují účinek vitaminu C.
  • Extrakty z plodů Camu Camu, třešně Acerola a šípku jsou přirozeně bohaté na vitamin C.

Přípravek má příjemnou citrusovou příchuť. Není kyselý a nedráždí žaludek.

Dávkování:

Dospělí a děti od 12 let užívají 1 tabletu denně. Tabletu rozkousejte nebo nechte rozpustit v ústech.

Složení:

Vitamin C 1000 mg, extrakt z plodu Camu Camu 10 mg, extrakt z třešně Acerola 5 mg, citronové bioflavonoidy 5 mg, plod šípku 5 mg v jedné tabletě.

Sacharóza, L-askorban sodný, sorbitol, kyselina L-askorbová, L-threonát vápenatý, hořečnaté soli mastných kyselin, přírodní pomerančové aroma, extrakt z plodu Camu Camu (Myrciaria dubia), steviolglykosidy, extrakt z třešně Acerola (Malpighia glabra), citronové bioflavonoidy, prášek ze šípků (Rosa canina), betakaroten.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah děti. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Není určeno pro děti do 12 let. Případná změna zbarvení tablety (kropenatost) není na závadu, jedná se o přirozený proces.