Doplněk stravy

MaxiCor forte dárkové balení 120 tobolek

Značka: MAXICOR

MaxiCor forte dárkové balení obsahuje omega-3 mastné kyseliny (EPA a DHA) získaných z rybího oleje vybraných druhů mořských ryb. Pro zdravé srdce.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: MaxiCor forte dárkové balení 120 tobolek

50117072

Úvod

Potěšte své blízké dárkovým balením přípravku MaxiCor forte - pro tvé dobré srdce. MaxiCor forte obsahuje min. 90 % omega-3 nenasycených mastných kyselin, které jsou vyrobeny speciálním čištěním oleje získaného z vybraných druhů mořských ryb. Nejdůležitější zástupci jsou kyselina eikosapentaenová (EPA) a kyselina dokosahexaenová (DHA), které přispívají k normální činnosti srdce (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně).


Dávkování

Užívejte 1 malou snadno polykatelnou tobolku denně během jídla.


Složení

1 tobolka obsahuje 90% čistých omega-3 nenasycených mastných kyselin. Rybí olej 500 mg – celkem omega-3 450 mg (z toho EPA 215 mg a DHA 155 mg) v jedné tobolce.

Celkové složení tobolky: speciálně čištěný rybí olej s vysokým zastoupením omega-3 nenasycených mastných kyseliny, (obal) želatina, (zahušťovadlo) glycerol, (antioxidant) vitamin E (směs tokoferolů).


Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy. V případě poruch krevní srážlivosti konzultujte užívání s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.