Slimax Lady 50+

Doplněk stravy

SlimaxTM Lady je účinný pomocník v boji s nadváhou1,2, hormonálními výkyvy3, ztrátou energie4 a dalšími průvodními jevy spojenými s obdobím přechodu a po něm.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Slimax Lady 50+

50097710

SlimaxTM Lady 50+ je inovativní doplněk stravy pro podporu efektivního a snadného hubnutí zralých žen1,2 a zachování jejich vitality4.

Nové a silnější složení účinkuje ve třech oblastech klíčových pro ženy v období klimakteria neboli přechodu a po něm:

  • napomáhá snižování hmotnosti1,2, která u žen v období přechodu a po něm mívá tendenci narůstat
  • stabilizuje hormonální výkyvy spojené s přechodem3
  • podporuje zachování mladistvé vitality a energie4

Díky kombinaci těchto 3 mechanismů SlimaxTM Lady napomáhá řešení nejpalčivějších problémů spojených s ženským přechodem1,2,3,4.

Osvědčena kombinace účinných látek glukomannanu, lněné vlákniny, opuncie a alginátu v žaludku výrazně nabývá objemu, čímž navozuje a prodlužuje pocit sytosti. Díky tomuto účinku budete jíst méně a zhubnete1.

Účinnost SlimaxTM Lady je posílena extraktem z opuncie, která na sebe v trávicím traktu váže tuky a cukry a omezuje tak jejich vstřebávaní do organizmu2. Díky tomu dochází ke snížení energetického příjmu z potravy a přirozenému hubnutí2.

Opuncie navíc napomáhá odbourávání tuku z tukových buněk2. Díky opuncii bude váš organizmus vstřebávat méně tuků a cukrů a správně spalovat již existující tukové zásoby2.

SlimaxTM Lady navíc příznivě upravuje hladinu krevní glukózy2,5.

Díky obsahu lněné vlákniny SlimaxTM Lady stabilizuje hladinu hormonů a chrání ženský organizmus v průběhu menopauzy3. Lignany obsažené ve lněných semínkách navíc napomáhají zachovat dobrý stav srdce a mají na tělo antioxidační účinky3.

Obsažená spirulina napomáhá zachování vitality a životní energie, redukuje pociťovanou únavu4.

Doporučené dávkování:

Užívejte 3x denně 2 tobolky 10-15 minut před jídlem. Zapijte větším množstvím tekutiny (minimálně 250ml tekutiny). V případě výrazné nadváhy je možné dávku postupně zvyšovat. Při udržovací kúře, po dosažení požadované hmotnosti, doporučujeme denní dávku postupně snižovat.

Upozornění:

Neužívat při přecitlivělosti na některou z obsažených složek, gastrointestinálních onemocněních, stenóze jícnu nebo střevních potížích. Tobolky se polykají celé a před užitím se neotvírají. Slimax™ Lady může snižovat účinnost léků, doporučujeme tedy jejich užití minimálně 20 minut před Slimax™ Lady. Přípravek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Pokud si
nejste jisti, zda můžete užívat SlimaxTM Lady samostatně nebo v kombinaci s jiným lékem, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Skladování:

Při teplotě od 15 °C do 25 °C, na suchém a tmavém místě, v původním balení.

Složení:

1glukomannan (konjaková guma), 2extrakt opuncie (Opuntia fi cus indica), 3lněná vláknina (semeno lnu setého, Linum usitatissimum), alginát sodný, 4spirulina (biomasa spiruliny), protispékavá látka: stearan hořečnatý, 5chrom (pikolinát chromitý), tobolka: želatina, barvivo: oxid titaničitý.

Obsah: 150 tobolek


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.