Medela Freestyle 2-fázová elektrická odsávačka

Péče o dítě

Značka: MEDELA
Elektrická odsávačka Freestyle od Medely podporuje odsávání mléka z obou prsů. Dvoufázový systém je šetrný a díky bezdrátovému provozu si přístroj můžete vzít i na pochůzky mimo domov či do práce.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50100231

Medela Freestyle je elektrická dvoufázová odsávačka, která pro kojící maminky znamená úsporu času i energie. S její pomocí můžete najednou odsávat mléko z obou prsů. Po 15 minutách získáte až o 18 % více mléka. Navíc dvoufázový systém stimuluje reálné kojení, tedy přisátí dítěte k prsu, čímž pomáhá zvyšovat průtok a urychluje nástup vypuzovacího reflexu, aby byl celý proces co nejpřirozenější a ženu nenamáhal ani nebolel.

Bezdrátový provoz

Zařízení je ideálním pomocníkem na cesty. Integrovaná dobíjecí baterie udrží odsávačku v provozu až po dobu tří hodin, abyste mohli mléko odebrat kdykoliv během dne. Veškerá nastavení provedete jednoduše na LCD displeji, kde o nich budete mít i přehled. Přístroj má kompaktní rozměry a nízkou hmotnost, je proto vhodný pro pravidelné denní odsávání. K pohodlnosti použití přispívá i možnost nastavit si intenzitu odsávání podle aktuálních preferencí a potřeb kojící matky.

Obsah balení

- 2× konektor se žlutou membránou
- 2× PersonalFit M (prsní nástavec)
- 4× láhev 150 ml
- 2× stojánek
- 4× víčko, šroubovací uzávěr
- 2× víceúčelové víčko Calma
- 1× motor včetně dobíjecí baterie Freestyle
- 1× adaptér Freestyle
- 1× hadice Freestyle
- 1× atraktivní taška
- 1× chladicí taška s chladicím mediem
- 1× Calma systém pro kojené děti
- 4× vložky do podprsenky jednorázové

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.