Medela Harmony light 2-fázová manuální odsávačka

Péče o dítě

Značka: MEDELA
Manuální odsávačka Medela Harmony light nabídne za pomoci dvoufázového odsávání mléka vše potřebné k nakrmení vašeho mininka.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50096565

Bezpečná, individální, pohodlná, jednoduchá a přenosná. Odsávačka Harmony Light je ideální volbou pro každou kojící maminku. Zařízení je mimořádně šetrné k prsní tkáni, využívá dvoufázový systém odsávání. V první fázi dochází k jemné a šetrné masáži prsou, aby se tělo cítilo uvolněné a podporovalo proudění mléka. Ve druhé fázi poté dojde k samotnému odsávání, které jde hladce a žena necítí žádný nepříjemný tlak ani bolest. Odsávačka je s tímto systémem vhodná pro příležitostné odsávání.

Otočné madlo

Praktické otočné madlo si můžete nastavit do zvolené pozice, abyste měli při odsávání maximální pohodlí. Přístroj vám přijde rozložen, ovšem jeho sestavení vám nezabere déle než několik vteřin. Použití je snadné a intuitivní, a především diskrétní za každé situace, tedy i na veřejných toaletách nebo v práci. Odsávačku Harmony Light se doporučuje využít i v profesionálních institucích, například v porodnicích. Hodí se do setu s odsávačkou Symphony a Lactina, případně Swing.

Obsah balení:

- odsávačka
- hlava ventilu
- prsní nástavec PersonalFit M
- lahev s objemem 150 ml
- žlutý ventil
- bílá membrána
- víčko
- šroubovací uzávěr
- stojánek
- jednokomponentní madlo včetně těsnicí podložky


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.