516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Medela Harmony premium 2-fázová manuální odsávačka vč. Calma systému

Medela Harmony premium 2-fázová manuální odsávačka vč. Calma systému

Medela Harmony premium 2-fázová manuální odsávačka vč. Calma systému

50090552
Péče o dítě
1 399 Kč
Skladem u dodavatele

S odsávačkou Harmony premium získáte účinnou pomůcku k odsávání mateřského mléka pro miminko nejen doma, ale i ve městě nebo v práci.

Podrobné informace o produktu

Kojení a celkově odsávání mateřského mléka již nemusí být zdlouhavou a bolestivou záležitostí. Pro všechny maminky vytvořila společnost Medela praktickou dvoufázovou odsávačku Harmony premium. Zařízení pracuje ve dvou krocích. Jako první přichází stimulační fáze. Prso je jemně masírováno, aby došlo k uvolnění mléka a jeho snadnému proudění. Tato část je nesmírně důležitá, aby odsávání nebylo pro ženu nepříjemné či dokonce bolestivé. Po masírování přichází druhá část, a to samotné odsávání. To je prováděno zcela manuálně, maminka si ho může regulovat podle vlastních preferencí, aby celý proces byl co možná nejsnazší a příjemný.

Společník na každý váš krok

Odsávačka uspokojí i náročnější zákaznice. Je vysoce účinná, praktická a přenosná - můžete si ji vzít kamkoliv s sebou. Pro ještě snazší manipulaci si lze u rukojeti nastavit pozici.

Obsah balení

Kromě samotné odsávačky najdete v balení i Calma systém. Nechybí ani vzorek vložek do podprsenky, aby nedocházelo k viditelnému prosakování mléka přes oblečení.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Medela
Pro koho Žena kojící
EAN 7612367044875

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.