Medela Swing 2-fázová elektrická odsávačka vč. Calma systému

Péče o dítě

Značka: MEDELA
Odsávačka Swing od Medely vám umožní regulaci intenzity odsávání pro šetrné a bezbolestné získávání mléka pro vaše miminko.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50073122

Odsávání mléka je pro maminky mnohdy složitou a bolestivou záležitostí. Ulehčete si ji využitím vhodné odsávačky. Společnost Medela vytvořila elegantní přístroj Swing, který pracuje na systému dvoufázového odsávání. Tato technika spočívá v simulaci sacího rytmu kojence. V první fázi dochází k masáži prsu, aby došlo k ošálení těla, vyvolání vypuzovacího reflexu a zvýšení průtoku mléka. Poté následuje druhá fáze neboli samotné odsávání. To jde po uvolnění a připravení maminky již rychle a bezproblémově.

Nastavitelná intenzita odsávání

Odsávačka Swing je svou šetrností a výbornými výsledky vhodná pro denní použití, zvládá odsávat více mléka za menší množství času. Podle svých vlastních preferencí si můžete nastavit intenzitu odsávání, aby byl proces příjemný a bezbolestný. Zařízení je velmi tiché, umožní vám proto odsávat mléko i na veřejnosti, např. na toaletách nebo v práci v kanceláři. Pro snadné použití a zvýšenou mobilitu odsávačky si ji můžete uchytit na opasek nebo zavěsit za pomoci šňůrky na krk.

Obsah balení

- odsávačka Swing
- hlava ventilu
- prsní nástavec PersonalFit M
- 150 ml lahev
- žlutý ventil
- 2× bílá membrána
- víčko
- šroubovací uzávěr
- stojánek
- hadice PVC Swing
- adaptér
- Calma systém pro kojené děti


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.