MEDISENS® Zeleninový krém 3x70 g

Potravina pro zvláštní lékařské účely

Skladem u dodavatele

149

Cena za 100 g: 71 Kč

O produktu

Hustá krémová polévka k doplnění diety pro osoby s vysokou potřebou energie a bílkovin. Medisens Zeleninový krém je potravina pro zvláštní lékařské účely pro pacienty s podvýživou nebo při riziku podvýživy. Chutná krémová polévka je příjemným zpestřením řady sladkých produktů na našem trhu.

Hlavní vlastnosti:

  • energeticky bohatá hustá polévka
  • vysoký obsah bílkovin
  • snadná a rychlá příprava

Složení

Maltodextrin, izolovaná mléčná bílkovina, zelenina (18 %), bramborový prášek v granulích 8 % [( brambory, emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselin, stabilizátor (difosforečnan disodný) konzervant (disiřičitan disodný)], regulátor kyselosti (kyselina citronová)], mrkev 4 %, cuketa 2 %, cibule 2 %, zelená paprika, řepkový olej, syrovátkový permem (mléko), kvasnicový extrakt, sůl [(sůl, protispékavá látka (hexakyanoželeznatan tetrasodný)], modifikovaný bramborový škrob,  slunečnicový olej, tymián, glukózový sirup,  pepř, česnek, protispékavá látka (amorfní oxid křemičitý).

Použití

Obsah sáčku rozmíchejte v 130 ml horké vody. Doporučená dávka je 1 až 2 sáčky polévky Medisens denně, pokud lékař nedoporučí jinak. V případě potřeby obsah sáčku rozdělte na dvě porce. Lze podávat i pacientům se zavedenou gastrickou sondou.

Upozornění

Není určeno jako jediný zdroj živin v rámci celodenní stravy. Užívejte pod kontrolou lékaře či nutričního terapeuta. Není určeno pro děti mladší 3 let.