Medpharma Kolagen 300 mg 37 tobolek

Doplněk stravy

NAVÍC MedPharma Vitamin C 500 mg se šípky 107 tablet Při nákupu produktů značky Medpharma v minimální hodnotě 399 Kč vč. DPH získáte NAVÍC doplněk stravy MedPharma Vitamin C 500 mg se šípky 107 tablet za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 4. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

119

Cena za 1 kus(tbl): 3 Kč

O produktu

Kolagen je ve vodě nerozpustná bílkovina, která tvoří základní stavební hmotu pojivových tkání. Naše kůže obsahuje až 70 % kolagenu a jeho tvorba se vprůběhu života snižuje, a proto nesmíme zapomínat na jeho doplňování, zvlášť ve vyšším věku. Kolagen je základní stavební hmotou pojivových tkání a vzájemným spojením vytváří strukturu buněk, tkání a orgánů lidského těla. Doplněk stravy Kolagen slouží k dodání kolagenu v dávce 300 mg.

 

Dávkování

Dospělí užívají 1 tobolku 1x denně. Doporučuje se užívat 2-3 měsíce nepřetržitě, poté mít pauzu cca 3 až 6 měsíců a užívat znova 2-3 měsíce v kuse (tzn. 2x v jednom roce).

Složení

sójový olej, voda, želatina, hydrolyzovaný kolagen, zahušťovadlo (glycerin), emulgátor (nebělený sójový lecitin), leštící látka (žlutý včelí vosk), aroma (vanilin)

Obsah aktivních složek v 1 tobolce: Kolagen 300 mg  (*RHP není stanovena)

* referenční hodnota příjmu

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí! Není určeno dětem do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k používání jako náhrada vyvážené a pestré stravy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.