Medpharma L-Carnitin 500 mg + Inulin + Chrom 37 tablet

Doplněk stravy

Značka: MEDPHARMA
Doplněk stravy obsahující karnitin, inulin a chrom. Chrom přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi a k normálnímu metabolismu makroživin.
Skladem na e-shopu
149 ušetříte 16 Kč

Původní cena 165 Kč , sleva 10%

Nejnižší cena před slevou: 165 Kč

Cena za 1 kus: 4 Kč

Maximální povolený počet: 1 ks

O produktu: Medpharma L-Carnitin 500 mg + Inulin + Chrom 37 tablet

50030538

Doplněk stravy obsahující karnitin, inulin a chrom. Chrom přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi a k normálnímu metabolismu makroživin. L-Carnitin je aminokyselina, která přenáší mastné kyseliny do svalových buněk, ve kterých dochází k jejich spalování na energii.

Hlavní vlastnosti:

  • tablety s obsahem L-karnitinu, chromu a inulinu
  • inulin je druh rozpustné vlákniny, která se nachází v mnoha rostlinách
  • chrom podporuje normální hladinu glukózy v krvi a metabolismus makroživin

Dávkování

1 tableta 1x denně.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Složení

Acetyl L-carnitin hydrochlorid, inulin z kořene čekanky obecné (Cichorium intybus), protispékavé látky (mikrokrystalická celulosa, fosforečnan vápenatý, hořečnaté soli mastných kyselin), potahová látka (stabilizátory: hydroxypropylmethylcelulosa, mikrokrystalická celulosa, síran vápenatý, protispékavá látka: uhličitan hořečnatý, zvlhčující látka: polyethylenglykol, lešticí látka: hydroxypropylcelulosa), zahušťovadlo (hydroxypropylmethylcelulosa), stabilizátor (zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy), chlorid chromitý.

Upozornění

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Ukládejte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25 °C!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.