Medpharma Opalovací krém na obličej SPF30 50 ml

Kosmetika

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Při slunění se nos spálí stejně rychle jako ramena. I když to ale někdy není vidět, sluneční paprsky jsou nápor pro celou pokožku obličeje. Pečujte o ni a chraňte ji proti spálení pomocí opalovacího krému MedPharma, který je určený speciálně na obličej. Krém s ochranným faktorem SPF 30 se snadno vstřebává a účinně napomáhá zamezit předčasnému stárnutí pleti v důsledku slunečního záření.

Výsledek:

  • chrání před UVA a UVB zářením
  • pomáhá zvláčňovat a hydratovat
  • pomáhá zamezit předčasnému stárnutí pleti

 

Složení

Opalovací krém je svým složením speciálně určený k péči o obličej a k jeho ochraně. Snadno se roztírá, rychle se vstřebává a začíná působit okamžitě po aplikaci. Obsahuje kombinaci fyzikálních a chemických UV filtrů, které jemnou a citlivou pleť chrání před slunečními paprsky, ale také napomáhají zvláčňovat a hydratovat. Krém je vhodný pro všechny typy pleti včetně citlivé pokožky.

 

Použití

Aplikujte na pokožku obličeje a krku zhruba 15–30 minut před výskytem na slunci. Jemně vmasírujte do pleti a nechejte důkladně vstřebat. Vyhněte se kontaktu s očima. Aby byla zaručena maximální ochrana po celou dobu slunění, opakovaně krém nanášejte stejným způsobem ihned po koupání, osušení ručníkem či při nadměrném pocení.