Medpharma Opalovací mléko SPF30 200 ml + 30 ml ZDARMA

Kosmetika

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Letní měsíce znamenají dovolenou u moře i pravidelné posezení na zahrádce. Kdykoliv jste však venku, pokožka dostává zabrat kvůli neustálému slunečnímu záření. Dochází k jejímu oslabení a předčasnému stárnutí. Zabraňte spálení kůže a udržujte si stále svěží vzhled za pomoci opalovacího mléka MedPharma, které je určeno pro dospělé i děti od tří let. Nabízí ochranný faktor SPF 30 a je vhodné pro všechny typy pleti včetně citlivé pokožky.

Výsledek:

  • chrání kůži proti UVA a UVB záření
  • zanechává pokožku hebkou a jemnou
  • vhodné i pro děti od tří let

 

Složení

Opalovací mléko má speciálně vyvinutou texturu. Je voděodolné a hypoalergenní. Snadno se aplikuje a rychle se vstřebává. Obsahuje kombinaci fyzikálních a chemických UV filtrů, které pokožku celého těla chrání proti UVA a UVB záření. Složení obohacené o panthenol, vitamín E a aloe vera zanechá pleť hebkou a jemnou.

 

Použití

K zajištění maximální ochrany aplikujte poprvé na čistou a usušenou pokožku zhruba 15–30 minut před začátkem slunění. Dostatečné množství mléka rozetřete po celém těle a nechejte důkladně vstřebat. Opakovaně aplikujte vždy po koupání a sušení, ale i při nadměrném pocení, aby byla pokožka spolehlivě chráněna po celou dobu výskytu na slunci. Vyhněte se kontaktu s očima.