Medpharma Thiamin 50 mg 37 tablet

Doplněk stravy

Značka: MEDPHARMA
Thiamin (vitamin B1) přispívá k normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti. Podporuje normální funkci srdce a přispívá k normálnímu energetickému metabolizmu

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50108693

Thiamin (vitamin B1) podporuje správnou funkci srdce a přispívá k normální činnosti nervové soustavy, která ovládá činnost všech orgánů v těle. Thiamin také zajišťuje uvolňování a spotřebu energie a pomáhá udržovat normální psychické funkce. Medpharma Thiamin obsahuje 50 mg thiaminu v jedné tabletě.

Hlavní vlastnosti:

  • thiamin podporuje správnou činnost srdce
  • thiamin přispívá k činnosti nervové soustavy
  • thiamin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu

Dávkování

Dospělí 1 tableta 1× denně, dospívající 1/2 tablety 1× denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Složení

Plnidla (uhličitan vápenatý, mikrokrystalická celulosa), thiamin-mononitrát, stabilizátory (sorbitol, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy, hydroxypropylmethylcelulosa, sodná sůl karboxymethylcelulosy), kukuřičný škrob, protispékavé látky (dioxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin), potahová látka (barvivo dioxid titaničitý, stabilizátor hydroxypropylmethylcelulosa, polydextrosa, lešticí látky polyvinylalkohol a talek, zvlhčující látka polyethylenglykol).

Upozornění

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 15 let.
Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Ukládejte mimo dosah dětí! Ukládejte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25°C.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.