Medpharma Venucare 60 tablet

Doplněk stravy

Značka: MEDPHARMA
MedPharma Venucare tablety pro péči o unavené a těžké nohy s obsahem diosminu, hesperidinu a rostlinných extraktů.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50114726

Aktivní péče o těžké a unavené nohy s flavonoidy a rostlinnými extrakty. Venucare obsahuje kombinaci čtyř flavonoidů, a to diosminu, hesperidinu, rutinu a aescinu. Aescin je extraktem z kaštanu koňského, přispívá k normální činnosti cévní soustavy a pomáhá snižovat pocit těžkých nohou. Tablety navíc obsahují extrakty z vinné révy, borovice přímořské a pupečníku asijského, které také podporují normální činnost cévní soustavy. Vhodná je kombinace s lokální péčí Medpharma Venucare gel natural, který nohy osvěží, zklidní a aktivně o ně pečuje.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje flavonoid aescin, který působí jako antioxidant, podporuje normální činnost cévní soustavy a zároveň pomáhá snižovat pocit těžkých nohou
  • extrakty z borovice přímořské, pupečníku asijského a vinné révy podporují normální činnost cévní soustavy
  • pohodlné dávkování 1 tableta denně

Dávkování

1 tableta 1× denně.

Složení

Diosmin 450,0 mg (extrakt z citrusových plodů), plnidla (uhličitan vápenatý, mikrokrystalická celulóza), hloh peřenoklaný 100,0 mg (Crataegus pinnatifida – extrakt z listů), kaštan koňský (Aesculus hippocastanum – extrakt z plodů) s 20% obsahem aescinu 20,0 mg, borovice přímořská 50,0 mg (Pinus pinaster – extrakt z kůry), hesperidin 50,0 mg (extrakt z citrusových plodů), réva vinná 50,0 mg (Vitis vinifera – extrakt ze semen), pupečník asijský 30,0 mg (Centella asiatica – extrakt z byliny), stabilizátory (kroskarmelóza sodná, hypromelóza, polydextróza, karboxymethylcelulóza sodná), rutin 20,0 mg (zdroj sofora japonská / Sophora japonica), kukuřičný škrob, lešticí látka (polyvinylalkohol), protispékavé látky (dioxid křemičitý, stearan hořečnatý, talek), zvlhčovadlo (polyethylenglykol), barviva (oxid železa červený, dioxid titaničitý).

Upozornění

Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25 °C.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.