Megafyt Bylinková lékárna Kotvičník nať 20x1 g

Doplněk stravy

Značka: MEGAFYT
Megafyt Bylinková lékárna Kotvičník je porcovaný bylinný čaj s obsahem natě kotvičníku zemního, který příznivě působí na hormonální aktivitu a pohlavní orgány.
65

Cena za 100 g: 325 Kč

O produktu

50104199

Bylinný porcovaný čaj s kotvičníkem. Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) je jednoletá poléhavá bylina rozšířená v Evropě, Asii, Africe i Austrálii. Obsahuje celou řadu účinných látek, především fytosteroly, saponiny, alkaloidy, flavonoidy, vitaminy a minerály. Je přírodní stimulant, který dodává tělu přirozenou vitalitu. Pozitivně ovlivňuje funkci pohlavních orgánů, hormonální aktivitu a funkci močové soustavy. Přispívá k podpoře přirozené obranyschopnosti.

Hlavní vlastnosti:

  • Kotvičník pozitivně ovlivňuje funkci pohlavních orgánů, močové soustavy a hormonální aktivitu
  • přispívá k přirozené obranyschopnosti
  • napomáhá správné činnosti nervové soustavy a kardiovaskulárního systému
  • přispívá k normální funkci dýchacího systému
  • pomáhá udržet správnou hladinu cukru v těle

Dávkování

Maximální denní dávka pro přípravu nálevu jsou 2 sáčky (2 g kotvičníku/den). Podávat lze dle chuti a preferovaného způsobu přípravy, buď 1 nálevový sáček zalít vroucí vodou 2x denně (nejlépe ráno a večer) nebo připravit nálev z 2 nálevových sáčků 1x denně.

Složení

1 nálevový sáček obsahuje: Kotvičník zemní, nať (Tribulus terrestris) 1 g.

Použití

1 nálevový sáček (1 g) přelijte 200 ml vroucí vody a nechte 8 minut vyluhovat v přikryté nádobě. Nesmí se vařit. Nálev se pije teplý. Připravuje se vždy čerstvý, bezprostředně před použitím.

Upozornění

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nenahrazuje pestrou stravu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.