Megafyt Fenyklový čaj nálevové sáčky 20x1,5 g

Registrovaný léčivý přípravek

Značka: MEGAFYT
5.0
Ulevuje pří mírných zažívacích problémech, které provází nadýmání a plynatost. Usnadňuje vykašlávání při nachlazení. Pro dospělé a děti od 4 let.
Skladem na e-shopu
59

O produktu

50088605

Tradiční léčivý přípravek s plodem fenyklu se užívá při lehkých zažívacích obtížích, které provází nadýmání, plynatost a napětí v břiše. Usnadňuje vykašlávání při kašli z nachlazení. Jeho použití je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého užívání. Je vhodný pro dospělé, dospívající a děti od 4 let. V období těhotenství a kojení užívejte fenyklový čaj pouze po konzultaci s lékařem.

Hlavní vlastnosti:

  • plod fenyklu v nálevových sáčcích
  • vhodný při zažívacích obtížích, nadýmání a plynatosti
  • usnadňuje vykašlávání

Dávkování

Nálevový sáček přelijte ¼ l vařící vody. Nechte 15 minut vyluhovat v přikryté nádobě. Čaj se připravuje vždy čerstvý, bezprostředně před použitím. Dospělí a dospívající od 12 let pijí 1 šálek čaje 3x denně. Děti od 4 do 12 let pijí čaj 2 – 3x denně.

Při zažívacích obtížích: Pokud příznaky onemocnění přetrvávají déle než 7 dní, poraďte se s lékařem. Bez porady s lékařem přípravek užívejte nejdéle 2 týdny. Při kašli: Pokud říznaky onemocnění přetrvávají déle než 5 dní, poraďte se s lékařem. Bez porady s lékařem přípravek užívejte nejdéle 10 dní.

Složení

Plod feniklu (Foeniculi dulcis fructus).

Upozornění

Děti mohou přípravek užívat pouze krátkodobě při mírných příznacích maximálně 3 dny, jinak je nutná porada s lékařem.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.