Pharma Activ Melatonin Day&Night 3 mg 30 tablet

Doplněk stravy

Melatonin přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50106544

Melatonin Day&Night je doplněk stravy ve formě tablet, který obsahuje melatonin a rozpustnou vlákninu rostlinného původu inulin. Inulin se získává extrahováním z kořene čekanky (Cichorium intybus).

  • Melatonin přispívá ke zmírnění subjektivního pocitu únavy v důsledku časového posunu (příznivého účinku se dosáhne při konzumaci alespoň 0,5 mg melatoninu krátce před spaním v první den cesty a několik následujících dní po příjezdu do cílového místa).

  • Melatonin přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí (příznivého účinku se dosáhne při konzumaci 1 mg melatoninu před spaním).

Melatonin je hormon, který si organizmus vytváří sám, jeho produkce s věkem klesá a proto doporučujeme dávkování individuálně konzultovat s lékařem nebo farmaceutem. Nebyla stanovená dávka, která by určila předávkování. Melatonin není návykový.

Dávkování:

Užívejte ½ tablety 1x denně před spaním. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení:

Inulin 346,75 mg, stearan hořečnatý (protispékavá látka) 1,75 mg, melatonin 1,5 mg v jedné tabletě.

Upozornění:

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.  Nevhodné pro děti do 18 let, těhotné a kojící ženy. Užívání je vhodné konzultovat s lékařem. Užívejte jen před předpokládanou dobou spánku, protože může způsobit ospalost. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nezapomeňte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici.

Dodavatel: Pharma Activ Czech s.r.o.

Vyrobeno na Slovensku.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.