Nutricius Melatonin 3 mg 60 tablet

Doplněk stravy

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 označených produktů značky Nutricius v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce se nevztahuje na doplněk stravy Nutricius URO - Brusinky 60 tablet. Akce platí do 30. 11. 2020, nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

185 ušetříte 10 Kč

Původní cena 195 Kč, sleva 5%

O produktu

Melatonin přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí (příznivého účinku se dosáhne při konzumaci 1 mg melatoninu  před spaním). Melatonin také přispívá ke zmírnění subjektivního pocitu únavy v důsledku časového posunu (příznivého účinku se dosáhne při konzumaci alespoň 0,5 mg melatoninu krátce před spaním v první den cesty a několik následujících dní po příjezdu do cílového místa)..

Dávkování:

 1/2 tableta 1krát denně, na noc před spaním, dostatečně zapít tekutinou. Nepřekračujte denní dávkování.

Složení:

Obsah v jedné tabletě: úč. látky: Melatonin 3 mg, Pomocné látky: Mikrokrystalická celulóza (objemové činidlo), stearan hořečnatý rostlinného původu (protispékavá látka)

Upozornění:

Není určeno pro těhotné, kojící ženy a děti do 18 let. Nevhodné pro diabetiky. Osoby s onemocněním Diabetes mellitus užívání konzultujte s lékařem. Ukládat mimo dosah malých dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Dodržujte doporučené dávkování. Výrobce neručí za škody, vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Užívání je vhodné konzultovat s lékařem a užívejte pouze před předpokládanou dobou spánku, může způsobit ospalost. Neměli byste po jeho užití řídit vozidla. Vhodné pro vegany.

Dodavatel: NUTRICIUS s.r.o.

Vyrobeno na Slovensku.