Pharma Activ Melatonin Mučenka Meduňka B6 100 tablet

Doplněk stravy

Melatonin je přirozený hormon, který napomáhá usínání. Náš organizmus si ho tvoří sám podle potřeby, s věkem však jeho produkce klesá. Melatonin není návykový.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50115610

Doplněk stravy s melatoninem, který přispívá ke zlepšení kvality spánku a napomáhá usínání. Přípravek je obohacen o vitamin B6 a bylinné extrakty z květů meduňky a mučenky pletní, které přispívají k příjemnému uvolnění. Melatonin je přirozený hormon, který si náš organizmus tvoří sám podle potřeby, s věkem však jeho produkce klesá. Jeho hlavní funkcí je kontrola biorytmu spánku a bdělosti. Melatonin přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí a k zmírnění subjektivního pocitu únavy v důsledku časového posunu. Melatonin není návykový.

Hlavní vlastnosti:

  • meduňka a mučenka podporují relaxaci a spánek
  • meduňka příznivě ovlivňuje kognitivní a duševní zdraví i pozitivní náladu
  • vitamín B6 podporuje správnou činnost nervové soustavy a snižuje míru únavy a vyčerpání
  • melatonin přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí *
  • melatonin přispívá ke zmírnění subjektivního pocitu únavy v důsledku časového posunu **

Dávkování

1 tableta 1x denně před spaním. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Melatonin je hormon, který si organizmus vytváří sám, jeho produkce s věkem klesá, a proto doporučujeme dávkování individuálně konzultovat s lékařem nebo farmaceutem, po konzultaci je možno zvýšit dávku až na jednu celou tabletu denně před spaním. Melatonin není návykový. Nebyla stanovena dávka, která by určila předávkování.

Složení

Složení (v přepočtu na denní dávku – 1 tableta 350 mg): Mikrokrystalická celulóza 154,7 mg, Meduňka lékařská (Melissa officinalis) extrakt 10:1 z květů 90 mg, Mučenka pletní (Passiflora incarnata) extrakt z květů (3 % kyseliny rozmarýnové) 90 mg, Stearan hořečnatý (protispékavá látka) 7 mg, Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid) 3,8 mg 271 %*, Talek (plnidlo) 3,5 mg, Melatonin 1 mg. * referenční hodnota příjmu.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nevhodné pro děti do 18 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Užívání je vhodné konzultovat s lékařem. Užívejte jen před předpokládanou dobou spánku, protože může způsobit ospalost. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

*Příznivého účinku se dosáhne při konzumaci 1 mg melatoninu před spaním. **Příznivého účinku se dosáhne při přívodu nejméně 0,5 mg, které je třeba požít krátce před spaním v první den cesty a po několik dalších dní po příjezdu do cílového místa.

Vyrobeno na Slovensku.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.