Pharma Activ Melatonin Mučenka Meduňka B6 30 tablet

50106543

Doplněk stravy

AKCE 1 + 1. Při nákupu tohoto produktu obdržíte druhý kus NAVÍC.

Akce platí do 31. 8. 2019 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem u dodavatele

99 ušetříte 40 Kč

Původní cena 139 Kč, sleva 29%

Cena za 100 g: 248 Kč

O produktu

Melatonin Mučenka Meduňka B6 je doplněk stravy ve formě tablet, který obsahuje melatonin, extrakty z mučenky a meduňky, vitamin B6.

  • Melatonin přispívá ke zmírnění subjektivního pocitu únavy v důsledku časového posunu (příznivého účinku se dosáhne při konzumaci alespoň 0,5 mg melatoninu krátce před spaním v první den cesty a několik následujících dní po příjezdu do cílového místa).

  • Melatonin přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí (příznivého účinku se dosáhne při konzumaci 1 mg melatoninu před spaním).

  • Meduňka a mučenka příznivě působí na relaxaci a spánek.

  • Meduňka příznivě působí na kognitivní a duševní zdraví.

  • Vitamin B6 přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti.

  • Vitamin B6 napomáhá snížení míry únavy a vyčerpání.

Melatonin je hormon, který si organizmus vytváří sám, jeho produkce s věkem klesá a proto doporučujeme dávkování individuálně konzultovat s lékařem nebo farmaceutem. Nebyla stanovená dávka, která by určila předávkování. Melatonin není návykový.

Dávkování:

Užívejte 1 tabletu 1x denně před spaním. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení:

Inulin 513,85 mg, Mučenka extrakt 3% z květů 90 mg, Meduňka extrakt 10:1 z listů 90 mg, stearan hořečnatý (protispékavá látka) 3,5 mg, vitamin B6 1,4 mg (100 % RHP), melatonin 1,25 mg v jedné tabletě.

RHP ………. referenční hodnota příjmu.

Upozornění:

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nevhodné pro děti do 18 let, těhotné a kojící ženy. Užívání je vhodné konzultovat s lékařem. Užívejte jen před předpokládanou dobou spánku, protože může způsobit ospalost. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nezapomeňte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici.

Dodavatel: Pharma Activ Czech s.r.o.

Vyrobeno na Slovensku.