Menalind Dárkové balení mycí emulze+šampon+tělové mléko

Menalind Dárkové balení mycí emulze+šampon+tělové mléko

50077878
Kosmetika
429 Kč

Dárkové balení: mycí emulze + šampon + tělové mléko. Péče o namáhanou a zralou pokožku – čištění pokožky. Mycí emulze rychle a šetrně čistí pokožku při inkontinenci. Šampon k mytí vlasů suché a citlivé pokožky hlavy. Tělové mléko pro péči o suchou pokožku

Podrobné informace o produktu

Mycí emulze (tekuté mýdlo) k mytí a čištění pokožky ve stáří, zatěžované inkontinencí a ležením na lůžku. Mycí emulze rychle a šetrně čistí pokožku při inkontinenci, chrání ji před působením agresivních látek. Má vyvážené pH 5,0 – 5,9. Bez parfemace. Neutralizuje zápach.

Ošetřující šampon k mytí vlasů suché a citlivé pokožky hlavy. Vlasový, ošetřující šampón s panthenolem jemně a důkladně umývá vlasy a citlivou pokožku hlavy. Po umytí se vlasy lehce se rozčesávají. Má vyvážené pH 5,0 – 5,9. Přípravek je neparfemovaný.

Tělové mléko pro péči o suchou pokožku ve stáří, zatěžovanou ležením na lůžku a inkontinencí. Tělové mléko s obsahem pantenolu, mandlového oleje a Nutriskin komplexu, dodává pokožce podrážděné inkontinencí vlhkost, podporuje její regeneraci a současně ji chrání. Lehce se roztírá a nezanecháva na pokožce mastný film.
 

Balení:
Dárkové balení

1 x Menalind Professional mycí emulze 500ml
1 x Menalind Professional ošetřující šampon 500ml
1 x Menalind Professional tělové mléko 500ml

Zdroj: Hartmann-Rico

Parametry produktu

Značka Menalind EAN 4049500196123

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.