Nástroje zdraví BIO Mladý ječmen 200 g

Doplněk stravy

Šetrně zpracovaný mladý ječmen, který působí jako celkové tonikum vitaminů a minerálů. 100 % prášek z mladých výhonků k přípravě nápoje.
Skladem na e-shopu
364 ušetříte 155 Kč

Původní cena 519 Kč , sleva 30%

Nejnižší cena před slevou: 519 Kč

Cena za 1 kg: 1 820 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50043555

Mladý ječmen obsahuje hojnost aktivních enzymů, chlorofylu, vitaminů a minerálů. Je vhodným doplňkem jarních detoxikačních kúr či redukčních diet. Pro své celkové tonizační účinky je však vhodný téměř pro každého v kterémkoliv období roku. BIO Mladý ječmen je získán z výhonků ječmene pěstovaného v bohatých sopečných půdách Nového Zélandu, v oblastech s vysokou mírou slunečního svitu. Výhonky jsou sklízeny přibližně při dosažení výšky 20 cm, v době, kdy v mladé rostlince probíhá velké množství biochemických reakcí a je plná aktivních enzymů. Šetrně se suší a semele na prášek tak, aby bylo zachováno maximální množství živin. Při výrobě se nepoužívají žádné konzervanty, stabilizátory ani jiné chemické látky. To vše dělá z mladého ječmene vynikající zdroj živin v přírodní formě.

Hlavní vlastnosti:

  • celkové tonikum vitaminů a minerálů
  • šetrné zpracování pomáhá uchovat maximum živin
  • surovina pochází z ekologického zemědělství

Dávkování

Denní dávka je 1-2 čajové lžičky (2-4 g). Rozmíchejte v ovocném džusu nebo v jiném nápoji podle vlastní chuti. Nemíchejte v horkém nápoji, aby nedošlo ke znehodnocení aktivních enzymů. Práškem z mladého ječmene můžete také obohatit cereálie, salát nebo jiné studené pokrmy.

Složení

100 % prášek mladých výhonků ječmene, který pochází z ekologického zemědělství.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Neslouží jako náhrada pestré stravy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.