Allnature Zelený ječmen tbl.120

Allnature Zelený ječmen tbl.120

Doplněk stravy Více o legislativě
299 Kč Dostupnost:
Skladem

Při nákupu výrobků Allnature v minimální hodnotě 299 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Allnature Kokosový olej panenský BIO 200ml za 0,01 Kč vč. DPH. Akce platí do 31.1.2017 nebo do vyprodání zásob.

Mladý ječmen působí příznivě na lidský organismus a zajišťuje jeho detoxikaci.

Podrobné informace o produktu

Zelený ječmen je přírodní produkt ve formě tabletek, který obohacuje pestrou stravu o řadu vitaminů, minerálů, enzymů, o chlorofyl a další důležité antioxidanty. Četnými výzkumy bylo prokázáno, že výtažky z mladého ječmene působí blahodárně na lidský organismus a zajišťují jeho hloubkovou detoxikaci. Pomocí detoxikace se tělo zbavuje škodlivých látek, posiluje imunitu, zbavuje tělo pocitu únavy a dodává organismu energii a vitalitu. Pomocí kvalitní detoxikace také můžete upravit kvalitu své pleti nebo se zbavit přebytečných kil.

Zelený ječmen Allnature je pěstován v Číně v provincii Fuijan a splňuje známky té nejvyšší kvality. Pěstuje se v souladu se zásadami ekologického zemědělství bez pesticidů a herbicidů. Sklízí se v období, kdy jeho výška dosahuje 10 - 15 cm nad zemí, protože právě v tomto období obsahuje rostlina nejvíce účinných látek. Ječmen je šetrně sklízen a po celou dobu zpracování kvalitně skladován, aby nedošlo k jeho znehodnocení. Pozitivní působení mladého ječmene na organismus se projevuje mimo jiné lepším trávením nebo rychlejším hojením jizev. Pomáhá při překyselení organismu, má dobrý vliv na činnost slinivky i jater, upravuje hladinu cholesterolu a skvělým způsobem působí na krvetvorbu. Detoxikací organismu pomocí mladého ječmene předcházíte předčasnému stárnutí životně důležitých orgánů, posilujete imunitu těla a odstraňujete psychickou nepohodu, stres a nervozitu. Vaše tělo bude po detoxikaci plné energie, zkvalitní se vzhled vaší pleti a zpevní se pokožka celého těla.

Detoxikace je proces čištění těla od nahromaděných toxinů, které se do těla dostávají ze stravy nebo vlivem životního prostředí. Zejména konzumace stravy s chemickým složením, kouření, drogy, vysoký příjem cukrů, požívání velkého množství alkoholu, tabáku a léků přispívá k zahlcení organismu toxiny. Detoxikace pomocí mladého ječmene je šetrný způsob, jak vašemu tělu ulevit přírodní formou. Přípravek neobsahuje lepek a není náhradou za léky předepsané vaším lékařem. Je určen pouze jako doplněk pestré stravy. Mladý ječmen Allnature je vhodnou volbou pro osoby, které vyznávají zdravý životní styl a pro svoje zdraví volí vysoce kvalitní přípravky v bio kvalitě.

Složení: prášek z mladého ječmene, uhličitan vápenatý, škrob, celulóza, stearan hořečnatý

Dávkování: Užívejte 2 - 3 tablety 2 - 3 krát denně a zapijte dostatečným množstvím vody nebo ovocné šťávy. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu 2 - 3 měsíců.

Velikost balení: 120 tablet - dávka na 13 - 30 dní.

Upozornění: Přípravek není vhodný pro děti do 3 let, ukládejte mimo dosah dětí.

Nemá schválené léčivé účinky, nejedná se o lék, ale o doplněk pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. V přípravku jsou obsažena aditiva – přídatné látky: uhličitan vápenatý, škrob, celulóza, stearan hořečnatý.

Parametry produktu

  • Značka
  • Allnature
  • Forma
  • Tablety
  • Pro koho
  • Dospělý
  • EAN
  • 8594158030979
Ověření internetových stránek a lékárny: Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.