MODRÝ KÓD Vitamin C URGENT 1200 mg 60 tablet

Doplněk stravy

MODRÝ KÓD Vitamin C URGENT 1200 mg je vhodný především v období akutní potřeby posílení obranyschopnosti, a to díky obsahu vitaminu C, který podporuje imunitní systém.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50124828

Extra vysoká dávka vitaminu C podpořená přírodním extraktem ze šípků. MODRÝ KÓD Vitamin C URGENT 1200 mg 60 tablet je vhodný především v období akutní potřeby posílení obranyschopnosti, a to díky obsahu vitaminu C. Lidský organizmus si neumí vitamin C sám vytvořit a je tak odkázán na jeho externí příjem. Tento důležitý vitamin podporuje imunitní systém, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, a také působí jako antioxidant, čímž podporuje ochranu buněk před oxidativním stresem.

Hlavní vlastnosti:

  • vitamin C přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • vitamin C podporuje k normální psychickou činnost a činnosti nervové soustavy
  • vitamin C podporuje normální energetický metabolizmus
  • vitamin C podporuje ochranu buněk před oxidativním stresem
  • vitamin C napomáhá normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek, kůže a zubů

Dávkování

1 tableta denně. Tablety zapijte dostatečným množstvím vody (1-2 sklenice). Je vhodné užívat po jídle.

Složení

Vitamin C (askorban sodný, L-askorbová kyselina), extrakt z plodu šípku (Rosa canina), mikrokrystalická celulóza, hydroxypropylmethyl celulóza, maltodextrin, barvivo: oxid titaničitý; mastek, polyethylenglykol. Aktivní složky: Vitamin C 1200 mg (1500 % RHP), extrakt z plodu šípku 60 mg (RHP není stanovena).

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.