MOTOROLA MBP 50 dětská chůvička

Elektronika

Značka: MOTOROLA
Dětská chůvička Motorola má 5" barevný displej a vysoký dosah 300 metrů. Nabízí možnost obousměrné komunikace, ovládání otáčení, naklánění a zoomu dětské jednotky či úpravu hlasitosti.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50105458

Ani maminky na mateřské dovolené nemůžou být se svým miminkem v kontaktu 24 hodin denně. Někdy se musí i vařit, uklízet nebo i chvilku relaxovat. Nemusíte však být v těsné blízkosti dítěte, abyste věděli, co se kolem něj děje. Společnost Motorola vytvořila dětskou chůvičku skládající se z dětské a rodičovské jednotky. Rodičovská jednotka funguje bezdrátově a má vysoký dosah 300 metrů, takže se můžete volně pohybovat po celé domácnosti i na zahradě, aniž by došlo ke ztrátě signálu. Na velkém 5" barevném displeji přehledně vidíte, co se aktuálně děje v dětském pokoji – jestli miminko spí, nebo se dožaduje vaší pozornosti.

Obousměrná komunikace

Chůvičku lze využít ve dne i v noci. Za snížené viditelnosti se aktivuje infračervené noční vidění, abyste neztratili přehled. Výbornou funkcí je obousměrná komunikace. Někdy je dítě rozrušené, ale stačí mu pouze slyšet uklidňující hlas rodiče, aby opět usnulo, a vy jste k němu nemuseli neustále přibíhat. Nebo můžete prostřednictvím dětské jednotky místnost rozeznít ukolébavkami. Hlasitost lze regulovat podle aktuálních potřeb, aby se vaší malé ratolesti sladce usínalo.

Obsah balení

Balení MBP 50 obsahuje dětskou chůvičku, rodičovskou jednotku, 2 adaptéry a rychlou uživatelskou příručku.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.