MOVit Energy MoviD3k vitamin D3 pro děti 800 I.U. 90 tablet

Doplněk stravy

MOVit MoviD3k vitamin D3 pro děti obsahuje vitamin D3, který napomáhá zdravé imunitě Vašich dětí a příznivě ovlivňuje stav kostí, zubů a činnost svalů. Cucavé tablety s pomerančovou příchutí.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 ks produktů značky MOVit Energy v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 5. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
125

Cena za 100 g: 635 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50126677

Vitamin D3 pro zdravou imunitu Vašich dětí. Vitamin D3 (cholecalciferol) přirozeně vzniká v kůži působením slunečního záření. Zejména při dlouhodobém nedostatku slunečních paprsků je vhodné ho doplňovat potravou nebo doplňky stravy. Je důležitý nejen pro děti v období růstu, ale i pro seniory, ženy v menopauze nebo osoby se zvýšenou fyzickou aktivitou. Doporučuje se také doplňovat osobám s nadváhou a obezitou, těhotným, kojícím ženám a lidem žijícím ve znečištěném životním a pracovním prostředí. Přípravek MoviD3k ve formě chutných cucavých tablet s pomerančovou příchutí ocení zejména vaše děti.

Hlavní účinky vitaminu D:

  • přispívá k udržení normální funkce svalů a zdravých kostí a zubů
  • příznivě ovlivňuje hladinu vápníku v krvi
  • napomáhá normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu
  • přispívá ke správné funkci imunitního systému
  • podílí se na procesu dělení buněk

Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně. Důkladně zapijte tekutinou.

Složení

Vitamin D3 (cholekalciferol) 20 µg (800 IU) v jedné tabletě (400 % referenční hodnoty příjmu).

Cholekalciferol (vitamin D3), mikrokrystalická celulóza (plnidlo), stearan hořečnatý (protispékavá látka), oxid křemičitý (protispékavá látka), polyvinylpyrolidon (plnidlo), hydroxypropylmethylcelulóza (potahovaná látka), polydex- trosa (stabilizátor), maltodextrin (přídatná látka), triglyceridy se středně dlouhým řetězcem (potahovaná látka), mastek (protispékavá látka), barviva: oxid titaničitý, žlutý oxid železitý, červený oxid železitý, ochucovadla: stévie, kyselina citronová.

Upozornění

Přípravek není určen pro děti do 3 let věku. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.